Wypady, spotkania

luk2asz
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1647
Rejestracja: 15.05.2009, 11:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: luk2asz »

TROJAN pisze:
luk2asz pisze:
Beduin pisze:
luk2asz pisze:Yamaha do sprzedania - jest chętny ?Wczoraj jechałem brata trampkiem do serwisu i stwierdzam, że Tereska to jednak nie to :ysz:

Jak to??? Czy to znaczy, że wracasz do Trampiszona czy wskakujesz na BMW f800 GS Adventure?
Nie mam na razie kasy ale nie inwestuje w Tereskę, zbieram na beemwuu :lol: Może kiedyś. Oczywiście tereską fajnie się lata po szutrach ale jazda z predkościami 70-90 , a takimi latam po okolicznych wioskach, doprowadza mnie do szewskiej pasji, nic tylko 4 i 5 bieg w obrotach. A wczoraj jechałem brata trampkiem z 2006 roku 24 tysie przebiegu i chodzi to jak talala, dodatkowo od 50 km/h jedziesz na 5 biegu, a nie wachlujesz. Jednak coś w tym było, że rok temu jak ją testowałem, to nie do końca byłem zadowolony. Na razie muszę się przyzwyczaić.
Ja zmiany nie żałuję a nawet jestem zadowolony .Do tego co śmigam to sprzęt jest wystarczający .
Najbardziej pasuje mi pozycja i bezstresowe śmiganie po luznych nawierzchniach .Autostrada idzie przeżyć choć tragedii nie ma , 110-120 z palcem w dupie :dupa:
Miasto wyśmienicie ....wysoko....spalanie po regulacji mieszanki na poziomie jacoo-wego v storma czyli 3.5-4.0 litra a max to 4.5 litra , więcej podczas wyjazdu do Crno Gory nie spalił :grin:
Skrzynia i silnik to kwestia gustu albo go polubisz albo znienawidzisz , nie należy zapominać że to tylko jeden garnek ....
Transalp to genialny i wspaniały motocykl ale jak miał bym wracać do stajni HONDY to tylko i wyłącznie docelowo na V4 :wink:

Nie spodziewałbym się innej opinii od ciebie :lol: :lol: :lol: :tongue: :tongue:
Wyjdź z tej pigularni wreszcie, bo ile razy podjadę to jakaś pańcia siedzi :tongue:
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: TROJAN »

luk2asz pisze:
TROJAN pisze:
luk2asz pisze:
Beduin pisze:
luk2asz pisze:Yamaha do sprzedania - jest chętny ?Wczoraj jechałem brata trampkiem do serwisu i stwierdzam, że Tereska to jednak nie to :ysz:

Jak to??? Czy to znaczy, że wracasz do Trampiszona czy wskakujesz na BMW f800 GS Adventure?
Nie mam na razie kasy ale nie inwestuje w Tereskę, zbieram na beemwuu :lol: Może kiedyś. Oczywiście tereską fajnie się lata po szutrach ale jazda z predkościami 70-90 , a takimi latam po okolicznych wioskach, doprowadza mnie do szewskiej pasji, nic tylko 4 i 5 bieg w obrotach. A wczoraj jechałem brata trampkiem z 2006 roku 24 tysie przebiegu i chodzi to jak talala, dodatkowo od 50 km/h jedziesz na 5 biegu, a nie wachlujesz. Jednak coś w tym było, że rok temu jak ją testowałem, to nie do końca byłem zadowolony. Na razie muszę się przyzwyczaić.
Ja zmiany nie żałuję a nawet jestem zadowolony .Do tego co śmigam to sprzęt jest wystarczający .
Najbardziej pasuje mi pozycja i bezstresowe śmiganie po luznych nawierzchniach .Autostrada idzie przeżyć choć tragedii nie ma , 110-120 z palcem w dupie :dupa:
Miasto wyśmienicie ....wysoko....spalanie po regulacji mieszanki na poziomie jacoo-wego v storma czyli 3.5-4.0 litra a max to 4.5 litra , więcej podczas wyjazdu do Crno Gory nie spalił :grin:
Skrzynia i silnik to kwestia gustu albo go polubisz albo znienawidzisz , nie należy zapominać że to tylko jeden garnek ....
Transalp to genialny i wspaniały motocykl ale jak miał bym wracać do stajni HONDY to tylko i wyłącznie docelowo na V4 :wink:

Nie spodziewałbym się innej opinii od ciebie :lol: :lol: :lol: :tongue: :tongue:
Wyjdź z tej pigularni wreszcie, bo ile razy podjadę to jakaś pańcia siedzi :tongue:
Ściemy nie ma , prawdę piszę :dupa:
Awatar użytkownika
Trojan jr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 635
Rejestracja: 13.07.2009, 08:09
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Trojan jr »

luk2asz pisze:OGŁOSZENIE :lol:

Czy ktoś się pisze na smar Spray do łańcucha Motul C2+ ROAD+ 0,4L, jeden z wydajniejszych i wg. mnie lepszych smarów do łańcucha.

Będę zamawiał w Larsonie jakieś graty więc mogę zebrać więcej - cena 33 zł . Ktoś się pisze.
Ja bym sie pisał na 1 sprey gey :D
plus z 4 L oleju motul 5100 półsyntetyk 10w40 oraz z 2 filtry do trampka 700 PLISSSSSSSS.
Awatar użytkownika
Feel_ip
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 11.08.2009, 13:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Feel_ip »

Trojan jr pisze:filtry
oleju Hiflofiltro HF204
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Bugi »

Latamy co jutro wieczorem ?
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: TROJAN »

ja latam , albo inaczej lansuję się ...brak mi kiełbasek :grin:
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Daniel »

jeśli nie wyjadę jutro na IZiego, to też się piszę..
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: wilq.bb »

Liczyłem, że uda mi się w Wami pojeździć w Krk - niestety dentysta po rwaniu zakazł mi jazdy przez 48h - więc :dupa: a nie :crossy:
Jeszcze na dokładkę za tydzień mam powtórkę z rozrywki...... tak to jest jak ktoś przez 7 lat nie był u stomatolog.... bo się bał. :swieczki:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Feel_ip
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 11.08.2009, 13:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Feel_ip »

Daniel pisze:jeśli nie wyjadę jutro na IZiego, to też się piszę..
Daniel, zdążysz wszędzie bo czerwone motóry są najszybsze!
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1379
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Wypady, spotkania

Post autor: colles »

Feel_ip pisze:
Daniel pisze:jeśli nie wyjadę jutro na IZiego, to też się piszę..
Daniel, zdążysz wszędzie bo czerwone motóry są najszybsze!
Same gmole daja 3 sek do 100 :)
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Bugi »

wilq.bb pisze:Liczyłem, że uda mi się w Wami pojeździć w Krk - niestety dentysta po rwaniu zakazł mi jazdy przez 48h - więc :dupa: a nie :crossy:
Jeszcze na dokładkę za tydzień mam powtórkę z rozrywki...... tak to jest jak ktoś przez 7 lat nie był u stomatolog.... bo się bał. :swieczki:

Wilku u złego dentysty byleś, jakbyś do Juniora poszedł to odrazu po wyjściu od niego wsadził by Cie na moto :lol: :lol: :grin: :grin: a i szeste bys zobaczyl :lol: :lol:

Marcin zapomniałeś o stelażach... stelaże kolejne 3 sek :grin: ...szybszy niż Chuck Norris :grin:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

linki do śladu z naszego wypadu
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qechgarmskglmeas
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cglwnnmvqlpzelzd
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=iydsyhphbaqkvewx
film się wgrywa, zapewne szybko jutub wytnie muzę...Film w całości ma 2.3G więc całość muszę skonwertować do gorszej jakości...

Ostatnio zmieniony 10.05.2013, 22:28 przez miroslaw123, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: wilq.bb »

Poszedłem do tego co był najbliżęj - dosłownie po drugiej stronie drogi - i do tego sąsiadka polecała.
Jak wyjdę troszkę na prostą (tzn przez moją poprzednią dentystke mam jeszcze jeden ząb do out-u, w przyszłą środę) to może przerzuce się na naszego forumowego wyrwizęba - nie wiedziałem, że takiego mamy :grin:

Takie pytanko - kojarzy ktoś z was w Krakowie jakiś kanał gdzie można wjechać i pogrzebać z furą (może być nawet płatny) - potrzebuję corsę fluidolem potraktować?
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Antol
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 344
Rejestracja: 22.03.2011, 14:01
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Antol »

wilq.bb pisze:
Takie pytanko - kojarzy ktoś z was w Krakowie jakiś kanał gdzie można wjechać i pogrzebać z furą (może być nawet płatny) - potrzebuję corsę fluidolem potraktować?
Przy wjeździe do skawiny od strony krakowa po lewej stronie jest garaż gdzie można wynająć na godziny stanowisko. Nie wiemy w jakich cenach, ale ostatnio zwróciłem na niego uwagę.
Awatar użytkownika
jacoo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1891
Rejestracja: 16.09.2009, 18:11
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kraków/Zakopane

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jacoo »

Antol pisze:
wilq.bb pisze:
Takie pytanko - kojarzy ktoś z was w Krakowie jakiś kanał gdzie można wjechać i pogrzebać z furą (może być nawet płatny) - potrzebuję corsę fluidolem potraktować?
Przy wjeździe do skawiny od strony krakowa po lewej stronie jest garaż gdzie można wynająć na godziny stanowisko. Nie wiemy w jakich cenach, ale ostatnio zwróciłem na niego uwagę.
Potwierdzam.
cośmi się obiło o uszy ze 25-30pln/godz ( ale trzeba sprawdzić) TU http://mapa.targeo.pl/ANMAR-Skotnicka-2 ... omis/adres
rystakpa.

Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu.
xl600v -->DL650-->XT660Z-->
Obecnie: XL700 VA
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: wilq.bb »

Sądze, że jutro lub pojutrze się tam wybiorę to podam więcej info.
Na teraz dziękuję tradycyjnym ukłonem :dupa:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Bugi »

Fajny Filmik Mirku :thumbsup:
Ja tez niebawem przysiąde i cos zrobie :wink:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

:blush: Nagram wersję long na DVD to podrzucę jutro albo przy okazji :wink: aaaa w weekend są jazdy nowym DL'em
Awatar użytkownika
jacoo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1891
Rejestracja: 16.09.2009, 18:11
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kraków/Zakopane

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jacoo »

czy jakby nie lało jutro ok 20-21 to robimy jakieś kiełbasky i ploty?
rystakpa.

Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu.
xl600v -->DL650-->XT660Z-->
Obecnie: XL700 VA
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Bugi »

jacoo pisze:czy jakby nie lało jutro ok 20-21 to robimy jakieś kiełbasky i ploty?

oczywiscie ze tak..
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość