Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: wilczek »

jest równie skuteczne a mniej irytujące dla czytelnika :smile: wielu Kolegów sprzdało cały szpej nie zakładając setki tematów na forum :wink: :thumbsup:
Awatar użytkownika
Adamek
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 96
Rejestracja: 30.12.2010, 16:29
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Adamek »

I tu pełna racja z Wilczkiem, niewiele kupuję bo swoje już doposażyłem do swoich potrzeb ale znowu boję się o Neno tu i Neno tam czyli Neno wszędzie.
Ostatnio zmieniony 29.04.2013, 18:03 przez Adamek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: evoluzione »

Myślę, że warto tych, którzy sprzedają trochę częściej "obdarzyć" własnym tematem, to ułatwi sprawę obydwu stronom :thumbsup:

Tylko niech się to nie nazywa "Straganik Neno" bo to przynosi pecha :lol:
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: tomekpe »

Niby macie rację, ale można było to załatwić na PW z modami i zainteresowanym.

Nie jest to taki wielki kłopot, aby wymagał publicznego omawiania na forum...Troszkę luzu koledzy.
Awatar użytkownika
Feel_ip
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 11.08.2009, 13:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Feel_ip »

evoluzione pisze:Myślę, że warto tych, którzy sprzedają trochę częściej "obdarzyć" własnym tematem, to ułatwi sprawę obydwu stronom :thumbsup:
Tylko niech się to nie nazywa "Straganik ..." wyprzedaż ... etc
Rzeczywiście dobry pomysł. Dla osób często czytających forum "zobacz nowe tematy" naprawdę przeszkadza pół strony sprzedażowych ofert jakiejś jednej osoby nie szukając zakupów, nie mówię konkretnie o koledze Neno tylko w ogóle.
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Wolo »

tomekpe pisze:Niby macie rację, ale można było to załatwić na PW z modami i zainteresowanym.

Nie jest to taki wielki kłopot, aby wymagał publicznego omawiania na forum...Troszkę luzu koledzy.
Nic dodać nic ująć.

Niestety tendencja zakładania tematów po nic i o niczym dotyka nie tylko tego forum.

Spoko Panowie, rzeczywiście zgrabniej będzie zawrzeć wszystkie szpeje w jednym temacie, o co zresztą poprosił sam Neno.

Swoją drogą to miał chłop zdrowie, żeby się tyle naklikać ;)


Miłego poniedziałku uffff :cool:



Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: wilczek »

Założyłem temat, bo duperele Neno( nic do Podróżnika złego nie mam- pozdrawiam :thumbsup: ) od kilku dni zalewały forum a szanowny mod spał i nie reagował :lol: Ale jak tylko zobaczył mój awatar i nick, od razu ożył i zrobił porządek, nie powstrzymując się od bezzasadnego komentarza w moim temacie :haha: Wolo... ty już wiesz co :smile6:
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Neno »

Wilczek, ja Cię proszę, przestań mnie już tytułować. Wystarczy ksywka, imię, on itp. itd.
Również pozdrawiam ;)

Nie widzę tego tematu w proponowanej formie ale spróbuję, co mi szkodzi.
Może się uda utrzymać w nim porządek i przejrzystość jaką zapewniał podział.
Będę próbował.
Awatar użytkownika
Thorgal77
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1342
Rejestracja: 20.06.2008, 22:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Hindenburg (Zabrze)

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Thorgal77 »

mi to lotto - oferty sprzedaży są "dla nas" i okazje się też trafiają i my na tym korzystamy więc ... looozojemy zwieracze pany :)
Myśle że gdyby były ceny dumpingowe to nikt by nic nie miał do "wątków" :)
Wymiana uszkodzonych membran gaźnikowych XL600V, XL650, XRV750 RD04, XRV650 RD03 i inne

pancerne mocowania ścienne lub podłogowe do motocykla
viewtopic.php?f=169&t=10135
Częsci motocyklowe
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: wilczek »

Wiesz... Klikasz nowe posty a tam ... Na trzy strony, półtora to szpej jednej osoby ( powtarzam- obojętnie czyj- do Ernesta nic nie mam , lubię i doceniam). Udanych wyjazdów 4all :thumbsup: obyśmy wszyscy szczęśliwi i szczęśliwie :crossy: w te dni...
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Wolo »

wilczek pisze:Założyłem temat, bo duperele Neno( nic do Podróżnika złego nie mam- pozdrawiam :thumbsup: ) od kilku dni zalewały forum a szanowny mod spał i nie reagował :lol: Ale jak tylko zobaczył mój awatar i nick, od razu ożył i zrobił porządek, nie powstrzymując się od bezzasadnego komentarza w moim temacie :haha: Wolo... ty już wiesz co :smile6:
Nie reagowałem, bo nie było powodu. Twój nick, avatar, jak i całą Twoją osobę mam głęboko... i tematy połączyłem na wyraźną prośbę Neno.


Ps. Czekam na dowody mojego rzekomego kasowania "niewygodnych postów". Rozumiem, że rzucając takie oskarżenia masz na to "kwity".
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: wilczek »

:haha: :haha: :haha:
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Terrorr »

Moim skromnym zdaniem taki zbiorowy "straganik" to błędna droga, jak ktoś czegoś szuka to szybciej znajdzie jeśli dana rzecz ma swój post ... nie każdy zagląda i przewija wszystkie strony (chociażby z braku czasu) żeby zobaczyć co ciekawego tam jest. Jak sprzedane to temat zamknięty i po problemie. Jak sprzedający nie podbija codziennie wszystkich tematów do góry to w czym problem ?

Kogoś widzę zbyt mocno kuję w oczy sam nick, nie oferowany towar.
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: skarp »

Terror popieram
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Awatar użytkownika
bankier
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 567
Rejestracja: 27.01.2009, 21:33
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: bankier »

Zgadzam się z Terrorr-em :) Jest wtedy bardziej przejrzyście, korzystałem z takiej formy zakupu od Neno i mi się podoba :thumbsup:
Przyszedł czas na Varadero
Awatar użytkownika
Cenio
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 200
Rejestracja: 25.03.2010, 11:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Cenio »

Również uważam że to bez sensu. Za chwile doprowadzimy do tego że kazdy uzytkownik będzie mial mieć jeden temat do wszystkiego.
Dawniej NotariuS
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: wilczek »

Skrajności są złe. Za chwilę będę sprzedawał sprzęt sportowy, wędkarski i turystyczny . Będzie ze 120 rzeczy :grin: załoźę dla każdej osobny temat :wink: przez długi czas będzie jak na alledrogo. Czy o to chodzi? Ale... Konstruktywnie, bez napinki. Może najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby cały dział sprzedażowo- giełdowy został odłączony od funkcji "Zobacz nowe posty". Osoby poszukujące ofert świadomie i tak wchodzą w "giełdę" a wszyscy nie będą "atakowani" stertą ofert wyprzedażowych , przy każdym wejściu na forum :smile: . bo przy większych kumulacjach bywa to męczące. I nie ma to znaczenia, kto zamieszcza oferty. Podkreślam po raz kolejny- nie mam nic negatywnego do Ernesta, wręcz przeciwnie- lubię i doceniam Jego podróże . Poruszyłem ten temat ogólnie, akurat Neno wrzucił kilkanaście ofert i przez kilka dni " atakowały" :lol:
Awatar użytkownika
Trol
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 965
Rejestracja: 12.09.2012, 20:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Poland

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Trol »

Dla sprzedającego to może rzeczywiście korzystniej jak ma osobne tematy .
Dla mnie czytającego forum na zasadzie nowe posty lepiej jak ktoś swoje oferty sprzedaży będzie miał w jednym temacie .
Jestem Trolem poprawnym .Staram się .Nierzadko .
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: Neno »

Cenio pisze:Również uważam że to bez sensu. Za chwile doprowadzimy do tego że kazdy uzytkownik będzie mial mieć jeden temat do wszystkiego.
Hehe. Albo stwierdzi, że ten to już jego ostatni ;)

Mi też taki cel przyświecał - oprócz czytelności (brak edycji pierwszego posta i zmiany w nim ceny, usunięcia produktów sprzedanych, dodania nowych zdjęć, zmiany opisu i dziesiątek innych niedogodności) także dotarcie do "klientów" którzy niczego nie szukają ale jednak widząc temat coś kupią. Niestety tak działa marketing, są całe działy poświęcone temu a pisanie, że temat zbiorczy jest równie skuteczny wg mnie jest mijaniem się z prawdą. Zaznaczam, że dla mnie - marketingu nie kończyłem. Osobiście zbyt często nie zaglądam do tematów "hurtowych" o ile w ogóle.
Ale by Was nie drażnić poprosiłem o scalenie tematu. Co z tego się zrobiło - sami widzicie. Dla mnie to jeden wielki burdel, głowię się nad tym od kilku dni jak utrzymać tam porządek i odkąd nie można edytować postów to nie widzę rozwiązań. To w ramach wyjaśnień dlaczego zrobiłem jak zrobiłem.

Tematów było sporo bo sporo rzeczy miałem i mam jeszcze do sprzedania. Ale jak pojawiły się niedawno, tak równie szybko zginą - nie jest to handel tylko wyprzedaż rzeczy używanych lub nowych które woziłem "na zapas". Ceny: staram się by były korzystne dla obu stron. Moje tematy wpisywały się w treść tego forum bo albo były związane z Transalpem albo były/będą związane bezpośrednio z podróżami więc raczej jakiegoś pkt. regulaminu nie złamałem. Ciekawi mnie ile osób rezygnuje z chodzenia do hipermarketów przez to, że np. by kupić pieluchy musi przejść obok czegoś czego nie potrzebuje.

Mnie też denerwują tematy "handlarzy" którzy pojawiają się na naszym forum nic poza tymi ogłoszeniami nie wnosząc.
Ok, ja tez do życia tego forum dużo nie wniosłem, bo jak ktoś kiedyś mi zarzucił nie dzielę się tym i tamtym. Macie prawo tak mnie osądzać, moje zdanie jest w tym temacie jednak inne.

...niech się dzieje wola "nieba". Ja jakoś sobie dam radę. Decyzję większości przyjąłem do wiadomości,szanuję i będę się do niej stosował.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Neno- założenie jednego tematu sprzedaż garażowa...

Post autor: wilczek »

Jak widać, forum żyje, a pewne formy w dziale handlowym , wymagają zmian ewolucyjnych. Neno, akurat Ty wniosłeś na forum wiele, nie tylko rzeczy do sprzedaży :wink: :lol: , więc nie stawiaj się w roli "ofiary" i nie pogrywaj emocjami , bo nie o to tu chodzi , żeby komukolwiek utrudniać życie. Wręcz przeciwnie, intencją jest usprawnienie funkcji forum :smile: porównanie forum TA do supermarketu.... co najmniej niezręczne. Chyba, że tak to traktujesz :wink: :lol: :tongue: :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości