Mój motocykl w profilu

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Mój motocykl w profilu

Post autor: skarp »

Nas wszystkich łączy jedno, pasja do motocykli, przygody i exploracji. Wymiany informacji, dzielenia się problemami życia codziennego.
Mnie osobiście zaczyna drażnić wpis pod avatarem: nie mam już TA, mam inne moto, mam inne endurowate... .
Dlatego uważam, że użytkownicy forum mogliby mieć możliwość, w profilu w opcji mój motocykl, wpisania marki motocykla jakim mają zaszczyt się poruszać.
Szanuje osoby które wybiorą taką opcję jak wyżej "bo tak" i tą opcję bym zostawił. Jednak uważam, że jest grono osób które chciałyby dołączyć do naszego grona i zaprezentować swoje motocykle a tego w opcji wyboru "mój motocykl" nie ma.
Nie zagłębiałem się za bardzo w temat, więc gdyby:

"Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło to do przodu
Wciąż wyrywa głupie serce ..."
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mój motocykl w profilu

Post autor: maju »

skarp pisze:.. użytkownicy forum mogliby mieć możliwość, w profilu w opcji mój motocykl, wpisania marki motocykla
Obecnie użytkownicy nic nie wpisują ale wybierają jedną z gotowych odpowiedzi.
Dodawanie do tej listy kolejnych modeli nie ma sensu bo:
- generalnie tutaj skupiamy się wokół TA, i ta rubryka ma wskazać którego TA ma użytkownik (ostatnio dodane 3 pozostałe podobne Hondy), więc z definicji mają być tylko wybrane modele.
- jak zacznę dopisywać inne to i tak zawsze jakiegoś modelu nie będzie - motocykli jest cała masa.

Aby dało się dopisać każdy model to sam użytkownik musiałby wpisywać po literce co ma.
Technicznie jest to możliwe ale w praktyce oznacza to straszny bałagan, bo każdy będzie wpisywał swoją interpretację nazwy modelu.

Jeśli model motocykla będzie można wpisywać samemu, to bardzo szybko pojawią się użytkownicy posiadający:
transalp 600, honda xl650, TA600, XL700, xl650v, mojulubionyta, ....
nie wspominając już o kolejnych interpretacjach nazw kolejnych modeli.


Czy tak będzie? Prosty przykład.
Każdy użytkownik może sam wpisać dowolną treść w rubryce "miasto". Jaki jest tego efekt? Na przykład taki:
Gród Kraka, Dark Side of Stettinum, zaraz miasto! wieś Słubica, Breslauer, wrocek, Ole ole Ole-e-sno, chronologicznie WH,WI,WA,WOT :-), Warszawka, ck krakoff, "zadupie", .....
Nie wspominam już o pisowni miast z małej litery.


Użytkownicy nie potrafią w sposób poprawny, poważny, itd podać danych które ich dotyczą.
Dlatego nie można dawać im możliwości samodzielnego decydowania - smutne ale prawdziwe...


Jeśli ktoś naprawdę chce przekazać innym swoje dowolne przesłanie to ma możliwość zobienia tego we własnym podpisie.
etop
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 809
Rejestracja: 24.02.2011, 09:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rastenburg Mazury NKE
Kontakt:

Re: Mój motocykl w profilu

Post autor: etop »

AMEN, bo to forum transalpclub a nie wu.wu.wu.motoclub.peel
ps. na całe scynście awatar może być dowolny bo jakby każdy miał pokazać facjatę w swoim kasku byłaby :dupa:
kobietom, pacierza i alkoholu nie odmawiam
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Mój motocykl w profilu

Post autor: pat13 »

etop pisze:ps. na całe scynście awatar może być dowolny bo jakby każdy miał pokazać facjatę w swoim kasku byłaby :dupa:
Cycki mogą być a dupa nie? :tongue: Żądamy równouprawnienia dla :dupa: :grin:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: Mój motocykl w profilu

Post autor: skarp »

zgadzam się, aby użytkownik wybierał jedną z gotowych odpowiedzi, by nie było bałaganu. Nie chodziło mi też o dodawanie do tej listy kolejnych modeli. Myślałem tylko nad takim rozwiązaniem jakie jest na forum Africa Twin, gdzie oprócz możliwości wyboru modelu Afryki można również dopisać swój inny model motocykla.
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Mój motocykl w profilu

Post autor: Remi »

Panowie już nie ma sniegu wiecie?! Zajmijcie się jazda a nie szukaniem dziury w calym....ta zima była zdecydowanie zbyt długa.
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: Mój motocykl w profilu

Post autor: skarp »

:mouthshut:
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość