"Nowy temat" w Lokalnych

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

"Nowy temat" w Lokalnych

Post autor: poss'ter »

Hejka
Dlaczego mam inne zezwolenia forum dla Trójmiasta i Wa-wy? Tzn nie mogę założyć nowego tematu na Lokalnym np. Trójmiasto, ale już dla Warszawy mogę? Chyba że czegoś nie doczytałem...
pozdrawiam
poss
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nowy temat" w Lokalnych

Post autor: Baran »

Cześć,

W Warszawie można tworzyć nowe tematy, ponieważ poprosiliśmy o to Administrację,
jednocześnie zobowiązując się do sprzątania po sobie co jakiś czas naszych starych wątków
i utrzymywania jako takiej kultury i tematyki wypowiedzi ;-)

Historii Trójmiasta nie znam, ale pewnie było podobnie :)
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Nowy temat" w Lokalnych

Post autor: airwolf »

kiedys zadalem takie pytanie naszej adnministracji i tam gdzie na l0okalnym jest moderator mozna zakladac tematy bo moderator ma obowiazek je sprzatac tam gdzie niema moderatora nowy temat zaklada administrator lub moderator po wyslaniu do niego wiadomosci
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kiedyś zadałem takie pytanie naszej administracji i otrzymałem odpowiedź, że tam gdzie na lokalnym jest moderator można zakładać tematy, bo moderator ma obowiązek je sprzątać. A tam gdzie nie ma moderatora, nowy temat zakłada administrator lub moderator (forum głównego) po wysłaniu do niego wiadomości (prośby).
Ostatnio zmieniony 26.02.2013, 15:24 przez ostry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Złoooooo :p
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości