Menu Lark 35 AT

Czyli co zrobić, żeby działało?
wichur
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 265
Rejestracja: 13.04.2009, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: śrem

Re: Menu Lark 35 AT

Post autor: wichur »

właśnie odebrałem moją od modyfikacji i prawie spełnia moje założenia, automapa chodzi Bluetooth też muzyki można słuchać ale nie można zmieniać otworów po załączeniu automapy , czy na tym menu co proponowałeś jest ten sam problem .
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Menu Lark 35 AT

Post autor: MADRAFi »

A w jaki sposob chcialbys zmianiac muzyke w trakcie dzialania automapy ?
To kwestia ustawienia Windows CE, mozna tak skonfigurowac wywolanie programow ze automapa dziala w tle - da sie ja "zminimalizowac"
Daje to jednak pewien negatywny efekt - pokazywanie lub ukrywanie paska na dole ekranu nie zawsze wtedy kiedy chcemy.
Awatar użytkownika
Dłubacz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 481
Rejestracja: 08.11.2009, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

Re: Menu Lark 35 AT

Post autor: Dłubacz »

Wichur, do rozwiązania Twoich dylematów polecam polski programik mnjQuickLauncher. Pozwala na tworzenie przycisków na ekranach i podpinanie różnych akcji. W połączeniu z mortscriptem można robić cuda! Z jego pomocą zrobiłem przełączanie:
,->-Automapa->-GPSTacho->-Nitrogen->-,
|---------<-----------<------------<----------|

Co ważniejsze, nie potrzeba uruchamiać pulpitu :smile: .
wichur
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 265
Rejestracja: 13.04.2009, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: śrem

Re: Menu Lark 35 AT

Post autor: wichur »

Utwory powinno się zmieniać przy pomocy przycisków od słuchawek (bluetooth), nawigacje szykowałem do kumpla więc oddałem mu ,jak będzie mu pasować że nie można zmieniać utworów to ok. a jak będzie chciał to zmieniać to podam mu wasze propozycje menu i niech sam kombinuje , dzięki za pomoc .
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Menu Lark 35 AT

Post autor: MADRAFi »

wichur, TO o czym piszesz to zalezy od sluchawek bluetooth i implementacji protokolu bluetooth w larku. Nie ma nic wspolnego z menu czy nawigacja.
Program ktory odgrywa muzyke musi obslugiwac playlisty i odgrywanie wiecej niz 1 utworu z listy :)

i powinno dzialac. A ze bluetooth w larku ssie to inna sprawa. Mi ni udalo sie go polaczyc z moja scala :( Na szczescie juz nie mam takiego problemu teraz muza moze leciez z telefonu :) lepszy odtwarzacz bo to ipod w jednym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości