Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
pawel_kielce
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 23.01.2011, 14:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kielce

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: pawel_kielce »

Witam

Mnie niestety pierwotny plan się posypał (3 tygodnie urlopu od początku maja) w związku z "przesunięciami" w pracy. W związku z tym planowaną Gruzję muszę odłożyć. Ale 8-9 dni jak najbardziej. Nie ukrywam że kierunek wschodni jest mi jak najbardziej na rękę. Na Krymie byłem dwa lata temu. Ja jechałem dwa dni. Wystartowaliśmy bardzo wcześnie rano, przejście w Korczowej w porannych godzinach, obyło się akurat bez problemu, dojazd do M05 przez Ternopol, Winnicę i nocleg w polu w namiocie. Na drugi dzień przez Mikolajew, Kerson przed wieczorem na plaży w Eupatorii. Fakt, sierpień to był i nie padało. Ale uważam że jak ktoś zakłada Odessę to Krym to tylko niewiele ponad 300 km dalej (no chyba że zakładamy jazdę przez Karpaty i Mołdawię do Odessy). Oczywiście piszę o swojej drodze - z Kielc.
Gdyby ktoś myślał o Krymie - byłbym zainteresowany się podłączyć. Wyjazd 28.04 w sobotę bardzo wczesnym rankiem. Z dalszych stron kraju zapraszam do siebie na piątek. Miejscówka oczywiście się znajdzie. Zakładam że w niedzielę wieczorem bylibyśmy na Krymie - no chyba że zatrzymała by nas pogoda. A powrót... wszystko do ustalenia. Ja niestety muszę być 07.05 w robocie.
yarim
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 15.03.2011, 20:26
Mój motocykl: XL600V

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: yarim »

Świetny pomysł z takim wyjazdem, w takim bądź razie wypadało by zacząć coś dogrywać:)
Awatar użytkownika
Aro
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 30.04.2011, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: Aro »

Witam, ja mam czas od 22.04 do 5.05 ( do 20.00 musiałbym być w Gorzowie Wlkp. ). Kierunek obojetny, aby było co wspominać. Jedzie ze mną moja dziewczyna, więc mile widziane przerwy na rozprostowanie protez i obfotografowanie się w ciekawych miejscach. Jeśli Odessa, to muszę wyrobić nowy paszport i załatwić wizę (myślę. że czasu wystarczy).

Pozdro.
Awatar użytkownika
wlodek_k
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 283
Rejestracja: 10.12.2010, 17:53
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: wlodek_k »

Aro pisze:(...) Jeśli Odessa, to muszę wyrobić nowy paszport i załatwić wizę (myślę. że czasu wystarczy).
Pozdro.
o ile mi wiadomo na Ukrainę nie potrzebujemy wizy (chyba że coś się zmieniło)
--
zielony Trampek 600'92 z silnikiem 650 :-) białostockie numery (BI), srebrny kask, czarne ciuchy
Awatar użytkownika
Aro
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 30.04.2011, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: Aro »

Witam Cię pawel_kielce

Z powodu braku pewności co do zdążenia z wyrobieniem paska, zgadałem się z grupą jadącą do Chorwacji. Jakbyś był zainteresowany, to wejdź na forum, jak nie to pozdrawiam i do zobaczyska na bezdrożach.
Awatar użytkownika
pawel_kielce
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 23.01.2011, 14:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kielce

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: pawel_kielce »

Ja jednak pogonie na Wschód. Dzięki za info. Niezapomnianych bałkańskich wrażeń - to piękny kawałek europy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pezet
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 22.08.2011, 23:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: pezet »

wlodek_k pisze:
Aro pisze:(...) Jeśli Odessa, to muszę wyrobić nowy paszport i załatwić wizę (myślę. że czasu wystarczy).
Pozdro.
o ile mi wiadomo na Ukrainę nie potrzebujemy wizy (chyba że coś się zmieniło)
Potwierdzam - wiz nie potrzeba. Natomiast potrzebujecie zielonej karty oraz jeśli motor nie jest zarejestrowany na wasze nazwisko, to również notarialnego, przetłumaczonego upoważnienia od właściciela.

Sama zielona karta jest za darmo, trzeba tylko poprosić ubezpieczyciela.
bolek22
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 27.03.2012, 23:37
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Weekend majowy - gdzieś bym pojechał ...

Post autor: bolek22 »

witajcie - jeżeli ktoś myśli o alpach ja sie dołącze.termin mi obojętny...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości