Kierunkowskaz

Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, moduły CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.
Archeea
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 09.10.2008, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kierunkowskaz

Post autor: Archeea »

Bajrasz,

jest git. :thumbsup:
Widocznie źle odczytałem Twoje intencje.
Internet jest świetną sprawę, takie forum nieocenioną skarbnicą wiedzy i fajną płaszczyzną kontaktu... ale to tylko Internet. Tutaj nie odczytasz emocji z twarzy, tonacji, etc.

Pozdrawiam,
Hubert

:thumbsup:
Awatar użytkownika
bajrasz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 462
Rejestracja: 15.06.2008, 14:23
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Re: Kierunkowskaz

Post autor: bajrasz »

Hubert, to forum, jak i forum Afri, to nie internet i paranoja bezosobowego kontaktu.
Owszem, jest więcej i więcej "nowych" użytkowników, ale się spotykamy(spotkania lokalne/zloty}
Z tych spotkań właśnie, wynikają pomysły, na różne paranoje...i są realizowane! :smile:
I właśnie ma być to forum! roześmiane i przyjacielskie...dla wszelkich pokrętów podróży..wszelakiej!!!
No i teraz sam muszę sobie walnąć w ryj :whip: , bo to nie w temacie, a było o kierunkach! :dupa:

Ale co tam, moderatorem, tego działu jest Sewer...niech walczy :tongue: :grin: :dupa:
pozdrawiam
Bajrasz


http://www.4adv.pl
...Wrocław od zawsze poddaje się ostatni-/Kazik-Mars atakuje/
Archeea
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 09.10.2008, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kierunkowskaz

Post autor: Archeea »

bajrasz pisze:Hubert, to forum, jak i forum Afri, to nie internet i paranoja bezosobowego kontaktu.
Miałem na myśli wyłącznie konkretną sytuację. Dla mnie sprawa jest jasna. Wierzę, że w realu, gdy już się poznamy, nie będzie najmniejszych problemów z komunikacją. :ok:

Pozdrawiam,
Hubert
Awatar użytkownika
graphia
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 655
Rejestracja: 18.06.2008, 23:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Kierunkowskaz

Post autor: graphia »

A więc odpowiadając niektórym - w moim przypadku problem z właczaniem kierunkowskazó tkwił w samym przełaczniku - wyrobiły sie te styki po których przesuwa się i łączy obwód blaszka. Problem został rozwiązany nadlutowując nieco te styki i teraz jest ok - tzn w prawo jest bardzo ok a w lewo ma jakieś dwie trzy sekundy zwłoki (może za dużo lutu i zbyt duży opór? - sprawa będzie jeszcze dopracowywana)...
Awatar użytkownika
Piotrekbroda
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 49
Rejestracja: 03.11.2008, 23:56
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kierunkowskaz

Post autor: Piotrekbroda »

Ja miałem identyczną sytuację z kier.po wyczyszczeniu :thumbsup:
Podobno 90 proc.niesprawności kier.( słowa mech.) to zanieczyszczenia.
Pozdrawiam
Piotr
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości