Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Zdążyłeś przed białym :)
W olsztynie nasypało śniegu :)
Daro35
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 08.12.2020, 23:14
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Daro35 »

No i u nas właśnie sypie,ale białe mi nie straszne,aby na drodze było w miarę :wink:
krynek
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 533
Rejestracja: 22.08.2011, 20:39
Mój motocykl: nie mam już TA
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: krynek »

No brawo twardym trzeba być nie mientkim :ok: .
pozdr
Transalp PD06 EVO II 650 -był, są kamertony....,teraz LC8
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: krzysiek1 »

Daro 35, widzę parcie na jazdę co jest super.Bardzo popieram i zazdroszczę .Ja trochę już zwolniłem, ale czekam na cieplejszą pogodę.Niestety już lata nie te.Powodzenia
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jankes »

Ja chciałem wyjechać w niedziele , ale sypnęło śniegiem i trzeba czekać . Mam już nowe oponki na sezon , będzie więcej off. Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jankes »

Obrazek
Maszyna czeka . Tylko pogody brak odpowiedniej .szkoda było by na czarnym się wyglebać .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Daro35
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 08.12.2020, 23:14
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Daro35 »

krzysiek1 pisze: 09.03.2021, 19:40 Daro 35, widzę parcie na jazdę co jest super.Bardzo popieram i zazdroszczę .Ja trochę już zwolniłem, ale czekam na cieplejszą pogodę.Niestety już lata nie te.Powodzenia
A tam lata,ja nawet jak biało i przy - temperaturze polatałem,nadrabiam lata które były bez moto,bo za małolata bywało że okrągły rok się latało.
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Lewa na trasie Olsztyn-Ostróda :crossy:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Ale tu cisza,

Może ktoś się wybiera w tą niedzielę na piknik motocyklowy do Karasia ? lub ma pomysł na jakąś fajną trasę po okolicach Olsztyna, lub ma chęć nad może się przejechać zobaczyć jak budują przekop na mierzei, w sumie to sam się nie mogę zdecydować :lol: ale jedno jest pewne startuje w niedzielę o godzinie 10:00 z pod Lotosa na ul. Sielskiej, jak ktoś ma chęć, to zapraszam. Można zabrać ze sobą żonę, kochankę, kolegę lub kto co ma :grin: , ja prawdopodobnie z małżonką pojadę więc na spokojnie na trasie, bez szaleństw :smile: .
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 197
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: andriu23 »

Nie obiecuje, muszę z rodzinką pogadać, ale może się uda. Może młodego bym zabrał, chociaż nie wiem czy tyle wytrzyma, bo w okół komina latamy tak do 60km póki co
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Wszystko zależy od pogody. Jak będzie ładnie w sobotę i niedzielę, to mam zaplanowany wyjazd do Inowrocławia.
Jak będzie brzydko w sobotę i ładnie w niedzielę, to najpewniej się stawię o 10:00 i z chęcią pojechałbym do x-moto bo w sumie nigdy mi nie było do nich po drodze. :)
A jak będzie brzydko i w sobotę i niedzielę, to odpadam ;) Będę się kanapował :)
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Andrzej bierz młodego, chociaż zaplanowałem trasę z małym zwiedzaniem ( wież widokowych, zamków, dworków, ruin i starych wiatraków ) na ok 300 km :mouthshut: , ale to się najwyżej zmodyfikuje.

Biały w sobotę ma padać :tongue: , a w niedzielę ma być ładnie, bo ja jadę :grin:

Czekam w niedziele o 10 na lotosie na ulicy Sielskiej swoją białą strzałą, już nie trampkiem, ale dalej honda :omg:
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Co kilka godzin sprawdzam pogodę :) Niestety, ostatnio często się nie sprawdza :)
Na razie wygląda tak że sobota częściowo mokra (przynajmniej na trasie do Inowrocławia) więc raczej odpuszczę.
A niedziela - Olsztyn - Dobre Miasto - Pieniężno - w tym kierunku może być mokro.

Tyle prognoza :lol:
Ale obserwuję :)

Niedziela, g: 13:00
Obrazek
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Niestety, muszę odpuścić.
Ale proszę o informację odnośnie przyszłej włóczęgi :thumbsup:
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jankes »

Siemka ja lecę w niedziele taka trasą. Jako ze pogoda do dupy to wsiadam w jeepa i lecę przed siebie.

Jeżeli mieli byście chęci możemy zwołać ekipę i zrobić jakiś weekendowy wyjazd po Mazurach lub TETem Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 832
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: magneto »

Tak sobie napiszę.... Sezon 2022 uważam za otwarty :smile: Pykło ok. 160 km (Olsztyn - Lidzbark Warm - Orneta - Dobre Miasto - Olsztyn + kawałek lokalnie). Dzień śliczny, banan na twarzy, wiosna na sercu :smile6:
Oczywiście zero off-a, bo moto szosowe, ale fajne...
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Ponieważ pogoda ma się popsuć, to wykorzystaliśmy dobrą aurę na delikatną rundkę asfaltami :)

https://calimoto.com/calimotour/ride-on ... l1gBSm7su7
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

bialy pisze: 28.03.2022, 20:09 Ponieważ pogoda ma się popsuć, to wykorzystaliśmy dobrą aurę na delikatną rundkę asfaltami :)

https://calimoto.com/calimotour/ride-on ... l1gBSm7su7
oo, to się minęliśmy, ja leciałem na Olsztynek, później Szczytno i Olsztyn. Bardzo fajna traska z szybkimi łukami.

W Wielką Sobotę lub Poniedziałek Wielkanocny planuję przejechać odcinek TET od Pasłęka w kierunku Lidzbarka Warmińskiego, tempem mocno turystycznym, nie pisać wolnym (nie chcę sobie i dla moto nic zrobić na początku sezonu), termin zależy od pogody i od tego co moja familia wymyśli.

Jak by był ktoś chętny, to napiszę bliżej terminu.

P.S. Biały fajny pomysł z tymi pachołkami, ale gdzie je rozstawić na parkingu żeby nikt nie furczał, to jest pytanie.
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

substi pisze: 05.04.2022, 14:04 P.S. Biały fajny pomysł z tymi pachołkami, ale gdzie je rozstawić na parkingu żeby nikt nie furczał, to jest pytanie.
No to jest największe wyzwanie. Sam szukam sensownego parkingu. Fajne są na kortowie. Ale o ile można z nich publicznie korzystać (wjechać, zaparkować), to rozstawienie pachołków Straż Kortowska traktuje jak odbywanie płatnych szkoleń czy cholera wie czego, domagają się pozwoleń jak na imprezę zbiorową albo każą zjeżdżać. :lanie:
Opcją, w zależności od godzin i obciążenia, może być parking przy Skandzie albo w Dorotowie.
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Biały mi jedynie przychodzi na myśl duży plac, to stare lotnisko pod Ornetą - kiedyś się tam jeździło ósemki robić, nikt tam nie przeszkadzał, tylko w weekendy było trochę motocykli, no i można by pojechać na lotnisko w Gryźlinach zobaczyć czy jest jakiś plac nieogrodzony. bo tak bliżej Olsztyna to faktycznie może być ciężko. Pozdrawiam :crossy:
Ostatnio zmieniony 12.04.2022, 13:01 przez substi, łącznie zmieniany 1 raz.
Transalp XL 600 V
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość