Wypady, spotkania

Moderator: haku

B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Wypady, spotkania

Post autor: B3stia »

Według życzenia, świeży wątek.
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

B3stia pisze:Według życzenia, świeży wątek.
czyjego zyczenia? bez sensu... :dupa:

ech w lepszych czasach zeslano by adminow i moderatorow jako wrogow ludu na Wyspy Solowieckie... :grin:

PS Juz myslalem, ze znowu bajrasz po pijaku wycial polowe forum... Siekiera moze miec rozne oblicza :tongue:
Ostatnio zmieniony 05.08.2010, 08:25 przez Agathon, łącznie zmieniany 1 raz.
peter
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 15.02.2009, 14:00
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: peter »

sami tam jeżdżą.
bez sensu...
Poziomki powstają przez przewracanie pionków.
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

peter pisze:sami tam jeżdżą.
bez sensu...
no to zeslijmy ich z one way ticket i dodajmy Lungo na stanowisko "zarzadca zasobow ludzkich" i bedzie wtedy z sensem :grin:
peter
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 15.02.2009, 14:00
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: peter »

zawsze można ich zesłać na galapagos. stamtąd trampim nie wyjadą, afryczką też nie, a one inaczej nie umią, te adminy.

w zasadzie robi się z tego plan wypadu, więc zupełnie w temacie, nie?
Poziomki powstają przez przewracanie pionków.
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

hmm mam lepszy pomysl - niedaleko Rogowa jest pewna wies, w ktorej dzialaja jakies zle sily psujace motongi - zaczynaja na gaznikach, potem silnik, a potem strach myslec...

Zrobmy zlot adminow i moderatorow w Garncarsku u Burji na podworku - zyly wodne i inne zle sily (w sumie w tym przypadku korzystne sily) - zrobia swoje... Motongi nie wyjada i Burja bedzie miala czesci zapasowe - a wiec wszyscy beda zadowoleni :ok:
peter
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 15.02.2009, 14:00
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: peter »

no nie wiem...
będzie miała części i cały zespół ad-mod na łbie.
chyba że się zaleją.
tam podobno często zalewa.
się.
to by rozwiązywało sprawę...
Poziomki powstają przez przewracanie pionków.
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

Mysle, ze stado wyglodzonych huskich uprzatnie podworko... a ewentualne resztki zmyje kolejna powodz... no dobra - zalatwimy jeszcze stado dioptrii - co by ewentualnych reklamacji nie bylo :thumbsup:

No to juz mamy plan kolejnego zlotu "Ad-Mod Gułag Garncarsko 2010" :crossy:

PS Jednak ten nowy watek mial sens - kilka godzin i pozwolil nam zaplanowac zlot :smile:
peter
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 15.02.2009, 14:00
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: peter »

dioptrie rzucają się do motocykli. a nam przecież chodziło o części zamienne...
wstrzymaj więc swoje dioptrie, szalony...

a swoją szosą jak już zespół ad-mod będzie bawić na zlocie, to może by gdzies polecieć?
Poziomki powstają przez przewracanie pionków.
Awatar użytkownika
Jules
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 72
Rejestracja: 25.04.2009, 21:39
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jules »

Są chętni do pobawienia się w tarzanów? Powiedzmy w sb-07.08. lub nd-08.08.A kto nie był może przy okazji zwiedzić kopalnie złota-naprawdę warto.
http://www.skalisko.eu/
Versys 650 mk3- 2016.
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

jakby ktos nie widział jeszcze jak wyglądają garncarskie dioptrie..parę fotek z poprzedniego wyjazdu szumnie zwanego urlopem.. :grin: wrzucam zanim pojade na nastepny.bo powoli juz nie ogarniam tej kuwety.. :cool:
http://picasaweb.google.com/burja.aga/U ... directlink
Honda Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
Lungo1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 313
Rejestracja: 15.06.2008, 21:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Lungo1 »

Nie no Burja bez sensu przecież ty nigdzie nie pojedziesz przynajmniej nie na tym czym jechałaś do Kielc bo z tego co ćwierkają wróbelki to pacjent jest w kuwecie czyli piachu. :thumbsdown:
A jest ciekawa afri w dobrej cenie :grin: :smoke: jak dla ciebie.
Awatar użytkownika
Lungo1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 313
Rejestracja: 15.06.2008, 21:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Lungo1 »

Nie ta afri nie jest dla ciebie ... twje dioprie mogły by ją skrzywdzić a szkoda. :smile:
Awatar użytkownika
Skalpel
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 260
Rejestracja: 24.01.2010, 21:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Skalpel »

widzialem dzis burji motocykl. no coz... ladna maja rame te kola... ;D

EDIT:

Kurde a moze to nie byl burji... tylko jak zoabcyzlem kompletnie rozbebesozny motocykl to pierwsze skojarzenie jakie mialem to burja :grin:
Freedom is what is hiding behind the next curve...
asik
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 08.05.2010, 19:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: asik »

Wy tu sobie gadu-gadu, drwiny, kpiny i złośliwości (nie ten dział!), ale jak patrzę co gdzie kto jeździ, to wychodzi na to, że Buria najbardziej korzysta z motonga :P

Nic więc dziwnego, że sprzęty chowane w garażach, wyciągane tylko by lansować się pod Oleńką nie widują mechaników :P

:>
Awatar użytkownika
Lungo1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 313
Rejestracja: 15.06.2008, 21:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Lungo1 »

Powiedział ktoś, kto szuka dobrego i taniego serwisu licząc na radę Burji :tongue: nie tędy droga kolego, bo na razie droga którą stąpasz pcha cię do działu uszczypliwości :haha:
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

no cóz-moze czas na krótkie...ale mam nadzieje chwilowo wystarczajce wyjaśnienie-z mojego trampka została rama, koła, plastiki i chłodnice. wszystko inne zostało wymienione kosztem pieniedzy których nie mam-wbrew..wiadomo czemu.., czasu i możliwosci logistycznych których mi zdecydowanie brakuje.za to nie brak mi głupiej nadziei że to w końcu koniec. w tej chwili muszę wymienić silnik-poszedl przedni korbowod-cos, jak pewnie wiecie, co psuje sie rzadko,kosztem daleko przekraczającym moje możliwosci.ale to zrobie bo juz dawno przestałam przeliczac to na kase i czas a wyłącznie na to co ten motocykl daje mi podczas jeżdzenia krótko mówiąc w pizdu i byle daleko przed siebie.to wszystko. zadnej innej motywacji nie jestem w stanie przedstawic. a nawet nie chce mi sie innej szukac.zaczynalam bardzo niedawno(jezdze w sumie od listopada 2009, od pazdiernika mam prawko) od zera,od poczatku nie oszczędzam na nim, dbam o niego, caly czas uczę się tego motocykla, od zera potrafię już chociaz sama sobie w pewnych najprostszych sprawach poradzic i po prostu mam więcej pecha niz inni. czasami tak bywa. na współczynnik tego wszystkiego wplywa tez to że zrobiłam w tym sezonie-jako totalnie poczatkujaca,i mimo ze trampek wiecznie stoi u mechanikow juz 15 czy 17 tys km(juz 2 razy w tym(!!) sezonie wymienialam np oleje, filtry itp itd..,dokl. nie wiem ile,bo byl moment ze jezdzilam bez slimaka)i.. to nie byla jednorazowa wyprawa np do gruzji i z powrotem a tylko jakies tam latanie wokol komina. niezaleznie od warunków pogodowych mam odwage nim jezdzic i robie to wiec uwazam za normalne ze mimo mojej dbalosci, inwestycji, serwisow sporo przed czasem, oraz mimo wszystko w miare normalnej jazdy (ps gdybym nie chciala jezdzic w terenie moze kupilabym sobie jakas virago albo cos w tym stylu ale tez nie uwazam go za wscieklaka i mam jakies kawalki mozgu pod kaskiem-nie jezdze nim po pustyni bledowskiej albo nie topie po wydech w blocie) mam wiecej pecha niz inni ale... mysle ze daleko mi do uzywania motocykla wylacznie na zloty i pod olenke. to tak w skrocie. co by moze choc na chwile te dyskusje ukrocic. bo chwilowo musicie zejsc z burji ktora tez czasem ma dosyc...ps szukam silnika do 600tki. jakby ktos słyszal..dzieki.
Honda Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

ps dzieki ASIK :smile:
Honda Transalp XL 600 V
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

burja pisze: od zera,od poczatku nie oszczędzam na nim, dbam o niego (...)
ps szukam silnika do 600tki. jakby ktos słyszal..dzieki.
sorry, ale z tym dbaniem to Cie ponioslo - dalas do regulacji jak juz prawie zawory byly zatarte :tongue:

Radze Ci odpusc sobie silnik z 600tki - szansa na niezajechany jest kiepska i pewnie bedzie pochodzilz jakies polskiej motocyklowej rzezni typu Sobotka czy Dwikozy - lepiej zaloz z 650tki.
Z ebay'a ponizej 2000zl wyhaczysz - a przebieg bedzie na pewno nizszy. Zreszta we Wrocu tez byl niedawno jeden rozbity - i jeszcze kolega sie pytal o sprzedarz na czesci.

NIe wiem dokladnie czy musisz wymienic caly silnik - czy to wystarczy?
http://cgi.ebay.de/Honda-XL-600-V-Trans ... 45f4083c73

ewentualnie prosze - 600tka - 290e, 22kkm (srednio wierze w ten przebieg...)
http://cgi.ebay.de/MOTOR-TRANSALP-PD06- ... 335fc29b1c

650tka - chwilowo jedna i droga - 600e, 31kkm - realny przebieg
http://cgi.ebay.de/Honda-Transalp-XL-65 ... 2a088daf3e
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

dzięki :smile:
a przy okazji-w momencie kiedy regulował go Izi-po pol roku jazdy i znalazł temat nieszczesnych zaworów trampek był juz po dwoch "kompletnych przegladach" u 2 mechaników-w sumie spedzajac w warsztatach ponad 1,5m-ca.. czego za free oczywiscie nie robia i czego poczatkujacy nie jest w stanie sprawdzic bo tez uczy sie na swoich bledach i komus musi uwierzyc?... :cool: pierwszy "kompletny serwis" miał zrobiony jeszcze zanim zdązyłam go zarejestrowac. i wlasciwie tak to sie wszystko zaczelo-od mechanika...więc może dlatego tak tez caly czas tak trwa?.. :mouthshut: spodobało mu sie w szpitalu :roll: zreszta..szkoda gadac..to i tak nic nie zmienia narazie. a kolega Maxklon sprzedał już trampka. ale-może jeszcze kupi następnego :cool: jakby się zastanowić...ze wszystkich czesci ktore mi po serwisach zostały... (kompletny napęd-nawet 2 zebatki przednie, linki gazu,wszystkie filtry, aku, regler, wiekszosc elektryki , swiece, fajki i kable, wiekszosc czesci gaznika, membranki kranika, opony, detki, klamki, mucholapy, manetki, podnozki, gmole, reflektor, kierunki, 1chlodnica, wiatrak, tarcze sprzegla, alternator, ślimak+linka, rollgaz, prowadniczka do linek, cewki, szklanki,przerdzewiały kawałek kolektora i zawartość wydechu, pompka hamulca, kawałki starej kanapy, czujnik do chlodnicy, uchwyty lusterka, pewnie cos jeszcze tylko nie pamietam, bede miala caly silnik... :tongue: ) kupi sobie rame i felgi to sam sobie poskłada nowego... :smile:
Honda Transalp XL 600 V
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość