Transalp widziany to tu to tam.

Awatar użytkownika
ssandra
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 327
Rejestracja: 11.03.2011, 10:52
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin/Jelenia Góra

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: ssandra »

Istotnie, banan na ryju, to jo :grin:
(tudzież kwieciste kalesony )
Pozdrowizna!
Awatar użytkownika
sebat2
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 19.08.2012, 09:02
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: sebat2 »

gracek pisze:sobota 3 sierpnia w centrum Opola Lubelskiego około 10 godz. granatowy trampek widziany w okolicy kościoła i banku pko
To był ja:) jechałem zatankować przed wyjazdem na zlot do bałtowa:) byliście? kilka trampków tam widziałem
Awatar użytkownika
gracek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 24.06.2013, 10:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: gracek »

sebat2 pisze:
gracek pisze:sobota 3 sierpnia w centrum Opola Lubelskiego około 10 godz. granatowy trampek widziany w okolicy kościoła i banku pko
To był ja:) jechałem zatankować przed wyjazdem na zlot do bałtowa:) byliście? kilka trampków tam widziałem
w Bałtowie niestety nie byłem w Opolu byłem puszką odwiedzając mamę w tamtych okolicach, a swoją drogą trampka też mam na opolskich blachach
pozdrowionka
Awatar użytkownika
MANOS
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 244
Rejestracja: 15.04.2011, 21:39
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Lublin

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: MANOS »

15:20 rondo jp2 przy Lukoil pozdro dla Ssandry w kolorowych gaciach.
był TA 95r. był mr. V k6 jest FJR
Awatar użytkownika
ssandra
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 327
Rejestracja: 11.03.2011, 10:52
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin/Jelenia Góra

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: ssandra »

Pozdrawiam rowniez. I kolege Chmiela przy okazji, ktory milo mnie pozdrowil w Wilkolazie, w drodze powrotnej ze zlotu na Slowacji, Lipovsky Mikulas, fajny zlot, musimy tam uderzyc za rok :ok:
Awatar użytkownika
Woj Tek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 448
Rejestracja: 26.07.2011, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: Woj Tek »

to stado com dziś w Moszczance mijał to ktoś stąd ? z sześć przeróżnych.
Odwaga to nie brak strachu. To panowanie nad nim.
Awatar użytkownika
Woj Tek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 448
Rejestracja: 26.07.2011, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: Woj Tek »

ekhm...

mógłbym przysiąc, że wczoraj widziałem kolegę GenX na granicy Niemiecko-Duńskiej...
Odwaga to nie brak strachu. To panowanie nad nim.
GenX
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 27.11.2010, 22:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Parczew
Kontakt:

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: GenX »

ktos pewnie bardzo podobny, ja w tamtych rejonach bede po 16-tym dopiero :)
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: skarp »

Genx'a to widzialem dziś przy orlenie w parczewie. gdzieś z plecaczkiem pędził na Białą Podlaske.
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
GenX
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 27.11.2010, 22:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Parczew
Kontakt:

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: GenX »

a to by się zgadzało, byliśmy zjeść kanapki na Grabówce
Awatar użytkownika
Woj Tek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 448
Rejestracja: 26.07.2011, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: Woj Tek »

GenX pisze:ktos pewnie bardzo podobny, ja w tamtych rejonach bede po 16-tym dopiero :)
assszzz szkoda. taki podjarany byłem do samego Hamburga.

:haha:
Odwaga to nie brak strachu. To panowanie nad nim.
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1423
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: sq8crx »

Woj Tek pisze:
GenX pisze:ktos pewnie bardzo podobny, ja w tamtych rejonach bede po 16-tym dopiero :)
assszzz szkoda. taki podjarany byłem do samego Hamburga.

:haha:
Jak podjarany to chyba holenserska granica była :lol:
Awatar użytkownika
Fausto
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 03.05.2013, 22:32
Mój motocykl: XL700V
Kontakt:

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: Fausto »

O, kurde, dopiero dzisiaj zobaczyłem tego posta. Ale fajnie, że ktoś mnie poznał :zabawa:
Evoluzione, pozdrawiam Cię gorąco, mam nadzieję, że będzie nam dane poznać się osobiście i może śmigniemy gdzieś razem ?
evoluzione pisze:Dzisiaj około 12:00 w Kurowie, (zwężka na wylocie na Warszawę) stał za mną w oczekiwaniu na zielone światło kolega Fausto na XL700 ( http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=4555) wraz z dwoma innymi moto. Ja jechałem granatową B6 w kombi i zaraz po zielonym mnie wyprzedzili :smile:

Pozdrowienia dla Fausto i kompanów podróży. :thumbsup:
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: evoluzione »

evoluzione pisze:Dzisiaj około 12:00 w Kurowie, (zwężka na wylocie na Warszawę) stał za mną w oczekiwaniu na zielone światło kolega Fausto na XL700 ( http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=4555) wraz z dwoma innymi moto. Ja jechałem granatową B6 w kombi i zaraz po zielonym mnie wyprzedzili :smile:

Pozdrowienia dla Fausto i kompanów podróży. :thumbsup:
Fausto pisze:O, kurde, dopiero dzisiaj zobaczyłem tego posta. Ale fajnie, że ktoś mnie poznał :zabawa:
Evoluzione, pozdrawiam Cię gorąco, mam nadzieję, że będzie nam dane poznać się osobiście i może śmigniemy gdzieś razem ?
Chętnie się gdzieś poturlam, tym bardziej, że podobnie jak ciebie kręcą mnie klimaty lokalne :thumbsup:

Potem widziałem cię jeszcze kilka razy, ale przeważnie poruszałem się wtedy pieszo i jakoś tak głupio pieszemu podnosić lewą w górę :lol: - jadąc 17-tką przejeżdżasz prawie pod moim domem :wink:
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
Awatar użytkownika
Fausto
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 03.05.2013, 22:32
Mój motocykl: XL700V
Kontakt:

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: Fausto »

Ano właśnie. Piękna nasza Polska cała, ale ja jestem gorącym fanem lubelszczyzny i generalnie wschodniej ściany. Tutaj rzeczywiście są niesamowite klimaty, styki kultur, piękne krajobrazy, życzliwi ludzie...
Trochę już widziałem, ale myślę, że większość rzeczy do zobaczenia jest wciąż przede mną. Uwielbiam takie zakątki, gdzie mało kto był, ludzi mało albo wcale..Siąść sobie na ławce pod sklepem z bułką i jogurtem na posiłek, napić się kawy w wiejskim barku, przy okazji dać zarobić lokalersowi parę groszy...
Jeśli znacie jakieś fajne miejsca to...dopraszam się łaskawie o informacje...A może pojechalibyśmy gdzieś w forumowej grupce...? :yaho:
John_z_Polska
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 22.07.2010, 12:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: John_z_Polska »

[album][album][/album][/album]UWAGA==>skradziono mój motocykl:czerwona Honda Transalp oraz rower Author Traction w kolorze czarno czerwono srebrnym. Gdyby ktokolwiek cokolwiek słyszał proszę o szybki kontakt. 601 925 905. Dane i cechy charakterystyczne moto: Rok 97, Kolor czerwony oryginał poza błotnikiem, gmole czarne z lekkimi przytarciami, akcesoryjna obniżana kanapa corbin, stopka centralna z ułamaną nóżką, grzane manetki daytona, błotnik przedni w kolorze a'la bordo metallic trochę popękany, 2-3 letnie opony michelin anakee 2 prawie bez śladów zużycia z racji minimalnego przebiegu, nowy deflektor od Darkojaka, szyba wysoka givi, 3 kufry około 40 litrów kappa-jeden boczny uszkodzone-wyłamane mocowanie, kufer centralne uszkodzona (naderwana) gąbka, oparcia pasażera, naklejka PL na jednym z kufrów, mocowanie kufrów miałem zdjęte i zostało w garażu, Nowe akku yuasa, nowy regler, przekażnik rozrusznika. Brak gaźników (zostały mi do założenia), brak obudowy zegarów (również zostały w garażu) Pisze o wszystkim gdyby coś gdzieś u kogoś widział do rozbiórki itd... Rower to górski Author Traction, kolor czarny z elementami czerwonego, na srebrnym osprzęcie shimano deore. Był to złożony przeze mnie składak więc rózni się trochę od standardowego (osprzęt) Gdyby ktokolwiek widział coś przy okazji, proszę o kontakt. 601925905 Łukasz. Kurde coś fotki wrzucić nie mogę
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3967
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: ostry »

:omg: O rzesz k...! Łukasz wrzuć informację na forum ogólne, tutaj nie każdy zagląda. A lepiej niech jak największa ludzi wie i się rozgląda, może gdzieś na części będzie chciał złodziej puścić. Kiedy to się stało, z jakiej części Lublina? Może te informacje będą pomocne. Współczuję i będę się rozglądał po ogłoszeniach. Do wklejenia użyj 'Img' . Ewentualnie link cały do albumu.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
turek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 417
Rejestracja: 04.10.2013, 12:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: turek »

a motong to w garażu gdzieś stał w budynku, czy może garaż wolnostojący?
Kiedy to miało miejsce?
na aledrogo trzeba będzie szukać "nowych aukcji"
"Vita sine libertate nihil est"
---------------------------------
http://www.art-land.pl
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: grad74 »

Może w ogóle załóż nowy temat i tam konkretnie i rzeczowo z jakimiś fotami jak masz daj post na ogólnopolskim . Wyrazy współczucia :sad:
turek pisze:a motong to w garażu gdzieś stał w budynku, czy może garaż wolnostojący?
Kiedy to miało miejsce?
na aledrogo trzeba będzie szukać "nowych aukcji"
A na Alledrogo to pójdzie naczęści , albo numery ramy do przebicia i lekka zmiana kosmetyki i kto go pozna? :thumbsdown:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
John_z_Polska
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 22.07.2010, 12:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Transalp widziany to tu to tam.

Post autor: John_z_Polska »

Moto stalo w garazu w poblizu polibudy. Nie bylo nikogo akurat bo ojciec jest na zwolnieniu i nie ma go tam codziennie. Fotki sa tuhttp://imgur.com/3uXKWv5,wPPZQOq,rap8dU ... ,I5LC817#4
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość