Szukam pracy dla kumpla. W Italii :)

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Szukam pracy dla kumpla. W Italii :)

Post autor: ostry »

Chyba otworzę biuro pośrednictwa pracy :lol: .
Ale do rzeczy.
Mój dobry kumpel, z którym znamy się od wielu lat musi (ach te kobiety, żeby nie powiedzieć baby.... :cool: ) przeprowadzić się do Włoch. Jest Mołdawianinem, z obywatelstwem Rumuńskim, a zatem obywatelem UE. Gada bardzo dobrze po rosyjsku, ukraińsku, rumuńsku, polsku, a teraz ćwiczy włoski. Rumuński i Włoski są podobne więc jest mu łatwiej niż nam :tongue: . W Polsce mieszka już od 10-ciu lat, ma stabilną pracę i mieszkanie. Ogarnięty 30-sto latek w pełni sił witalnych i umysłowych, bez nałogów :omg: . Szukam mu powoli jakiegoś rzetelnego punktu zaczepienia we Włoszech, żeby nie jechał w ciemno. Ogólnie ten kraj przez ostatnie lata idzie w dół ale cóż...
Także jakby ktoś miał jakiś sprawdzony namiar, to bardzo bym prosił. Branża nie ma znaczenia, fajnie byłoby gdyby to była część północna. Branża nie ma znaczenia ale mile widziany jak najczęstszy kontakt z językiem włoskim :smile: . Kontakt do mnie 533 233 dwa dwa 5.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości