Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Relacje i zdjęcia z zagranicznych wypraw.
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: mr bulwa »

Polecam na (jeszcze) długie zimowe wieczory fajną relację sympatycznego podróżnika. Dla niektórych pewnie przypomnienie krajów, które odwiedzili, dla innych inspiracja. Ogląda się fajnie.
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... kRotvnfX6p

PS. Nasi go spotkali, co było opisane w relacji coreballa z Pamiru.
[image]

[/image]

viewtopic.php?p=342974#p342974
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: wilq.bb »

Co więcej.... w całej tej "imprezie" (po Azji i chyba też po Afryce - wyjazd wcześniej) brał udział jeden z "czarnuchów z FAT".
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: mr bulwa »

wilq.bb pisze: 15.01.2021, 14:19 Co więcej.... w całej tej "imprezie" (po Azji i chyba też po Afryce - wyjazd wcześniej) brał udział jeden z "czarnuchów z FAT".
Który?
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
Awatar użytkownika
coreball
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 374
Rejestracja: 04.03.2012, 10:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: coreball »

Czosnek był fotografem.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: Sylwek »

Pogawędziłem sobie dłużej niespełna rok temu z Arkadym. Siedział z boku i cierpliwie czekał na swoją kolej opowieści.
Zauważyłem ciągły głód drogi, właściwie najchętniej byłby znów "gdzieś tam". Z drugiej strony, jakoś musi zarabiać, więc lekki skręt w kierunku promocji swej osobistości wykonuje. Jednakoż odniosłem wrażenie, że duża ilość osób, to nie jest jego naturalne środowisko, chyba że mamy wioskę w głębi Afryki na myśli :smile: .
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: mr bulwa »

Sylwek pisze: 16.01.2021, 21:48 Pogawędziłem sobie dłużej niespełna rok temu z Arkadym. Siedział z boku i cierpliwie czekał na swoją kolej opowieści.
Zauważyłem ciągły głód drogi, właściwie najchętniej byłby znów "gdzieś tam". Z drugiej strony, jakoś musi zarabiać, więc lekki skręt w kierunku promocji swej osobistości wykonuje. Jednakoż odniosłem wrażenie, że duża ilość osób, to nie jest jego naturalne środowisko, chyba że mamy wioskę w głębi Afryki na myśli :smile: .
Mam jeszcze taką refleksję, że super kanał, zrobiony z klasą, ze sporym nakładem sił i środków, przekazujący w fajny sposób wiedzę o świecie ma niecałe 40 tys. subskrypcji. Równocześnie na YT jest tyle chłamu, debilizmu produkowanego przez tzw. jutuberów, którzy wylewają hektolitry głupoty z ekranu, nie potrafiąc się przy tym nawet logicznie wysłowić i mają miliony subsbskrypcji i polubień... to jest dla mnie zagadka :niewiem:
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: wilq.bb »

A ja wiem... będę generalizować trochę, ale to mniej więcej tak - w większości ludzie na YT szukają czegoś co ich odmóżdży, a nie mądrych treści (nie dotyczy poradnika jak coś tam zrobić, bo to chyba jedno z bardziej przydatnych rzeczy na YT). Żeby nie był - sam ostatnio łapie się na tym że glupty oglądam, ale jak już staram się żeby w langłidżu były, albo pa ruski - coby języków nie zapomnieć.

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka

"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2514
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: Artek »

"Zmęczyłem" ich wyjazd po Azji...


Pisk nienasmarowanych drzwi malca tuż przed zatrzaśnięciem zamka :ok:

Fajna wycieczka. Bardzo długa i dla mnie ciekawa.

POLECAM wszystkim obejrzeć. Odcinki niedługie i można spokojnie sobie rozłożyć na śniegowe wieczory. :thumbsup:
Dominator.
Awatar użytkownika
Żaki-Czan
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 69
Rejestracja: 18.05.2020, 12:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Maksymów
Kontakt:

Re: Arkady Fiedler - MALUCHEM przez Azję

Post autor: Żaki-Czan »

I Azja i Afryka w wykonaniu Arkadego jest super. Niesmak miałem tylko po przeczytaniu jego książki, gdzie trochę wbił szpilę ekipie, która z nim jechała, co było z lekka nieeleganckie. Tak, czy inaczej, nie wiem jak się skończyły plany wyprawy Maluchem przez obie Ameryki, czy gdy skończy się pandemia, to nadal jest aktualny ten wyjazd.
Z tego typu wypraw świetne są również "Trabantem do utraty tchu" i "Trabantem aż na koniec świata".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości