III ZLOT "Stary Tramp" - LISTA UCZESTNIKÓW

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: III ZLOT "Stary Tramp" - LISTA UCZESTNIKÓW

Post autor: jankes »

Bartoszyce tez cało i zdrowo o 16 dojechało do domu. Dzięki za fajnie spędzony czas i nowe znajomosci. Do zobaczenia za rok Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: III ZLOT "Stary Tramp" - LISTA UCZESTNIKÓW

Post autor: Sylwek »

jankes pisze: 21.05.2023, 19:17 Bartoszyce tez cało i zdrowo o 16 dojechało do domu.
Zazdroszczę. O 16.00 zbierałem się z Białego Brzegu :grin: .

Niemniej, wcześniej ujęcie z piątku. Podczas czekania na późny obiad, uciąłem pogawędkę z właścicielem znikającego powoli dzielnego wiejskiego osiołka:

4157

Dziarski osiemdziesięciolatek nie zrobił w młodości prawa jazdy na auta i porusza się tymże papajem.
...............

Dlaczego nie w sobotę guma wydechła?

4158

Było znacznie więcej chętnych do wymiany :lol: .
Chwilę to zajęło, wyjeżdżałem ostatni :grin: . Cocio, dziękuję za dętkę.

Ale to pikuś.

Duże podziękowania dla orgów za całokształt i użyczenie taczki :grin: .
Takie same dla wszystkich za dobrą zabawę.

Osobistosciom, które tak dzielnie stawiały mi :drinking: uprzejmie donoszę, że kolejnym razem na mnie kolej :tongue: .
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: III ZLOT "Stary Tramp" - LISTA UCZESTNIKÓW

Post autor: jankes »

Sylwek pisze:
jankes pisze: 21.05.2023, 19:17 Bartoszyce tez cało i zdrowo o 16 dojechało do domu.
Zazdroszczę. O 16.00 zbierałem się z Białego Brzegu :grin: .

Niemniej, wcześniej ujęcie z piątku. Podczas czekania na późny obiad, uciąłem pogawędkę z właścicielem znikającego powoli dzielnego wiejskiego osiołka:

4157

Dziarski osiemdziesięciolatek nie zrobił w młodości prawa jazdy na auta i porusza się tymże papajem.
...............

Dlaczego nie w sobotę guma wydechła?

4158

Było znacznie więcej chętnych do wymiany :lol: .
Chwilę to zajęło, wyjeżdżałem ostatni :grin: . Cocio, dziękuję za dętkę.

Ale to pikuś.

Duże podziękowania dla orgów za całokształt i użyczenie taczki :grin: .
Takie same dla wszystkich za dobrą zabawę.

Osobistosciom, które tak dzielnie stawiały mi :drinking: uprzejmie donoszę, że kolejnym razem na mnie kolej :tongue: .
Sylwek mieliśmy 470km do domu. Czym szybciej tym lepiej. Zanim człowiek się rozpakował itp to i tak już wieczór zastał. Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: III ZLOT

Post autor: długi »

jankes pisze: 22.05.2023, 07:28
Sylwek pisze:
jankes pisze: 21.05.2023, 19:17 Bartoszyce tez cało i zdrowo o 16 dojechało do domu.
Zazdroszczę. O 16.00 zbierałem się z Białego Brzegu :grin: .

Niemniej, wcześniej ujęcie z piątku. Podczas czekania na późny obiad, uciąłem pogawędkę z właścicielem znikającego powoli dzielnego wiejskiego osiołka:

4157

Dziarski osiemdziesięciolatek nie zrobił w młodości prawa jazdy na auta i porusza się tymże papajem.
...............

Dlaczego nie w sobotę guma wydechła?

4158

Było znacznie więcej chętnych do wymiany :lol: .
Chwilę to zajęło, wyjeżdżałem ostatni :grin: . Cocio, dziękuję za dętkę.

Ale to pikuś.

Duże podziękowania dla orgów za całokształt i użyczenie taczki :grin: .
Takie same dla wszystkich za dobrą zabawę.

Osobistosciom, które tak dzielnie stawiały mi :drinking: uprzejmie donoszę, że kolejnym razem na mnie kolej :tongue: .
Sylwek mieliśmy 470km do domu. Czym szybciej tym lepiej. Zanim człowiek się rozpakował itp to i tak już wieczór zastał. Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sylwek,jak by guma wydechła w sobotę,to miał byś 3 dodatkowe dziury :wink: Oczywiście nie zazdroszczę :mouthshut:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: III ZLOT "Stary Tramp" - LISTA UCZESTNIKÓW

Post autor: Artek »

Fajnie jest usiąść późno w nocy przy ognisku...
KTOŚ ( bo nie znam z nicku i osobiście) śpiewał piosenki do gitary. Słowa piosenek z chaRakterystycznym głosem w tę noc przy ognisku robiły MAGIĘ.




Potem przyszedł Kołek. Nie wiem co się stało. Jakby ktoś naszczał do ogniska...Nie pierwszy raz na zlocie. https://africatwin.com.pl/showpost.php? ... tcount=241
Dominator.
Awatar użytkownika
leoon
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 09.10.2016, 15:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sądecczyzna

Re: III ZLOT "Stary Tramp" - LISTA UCZESTNIKÓW

Post autor: leoon »

Artek pisze: 25.05.2023, 20:29 Fajnie jest usiąść późno w nocy przy ognisku...
KTOŚ ( bo nie znam z nicku i osobiście) śpiewał piosenki do gitary. Słowa piosenek z chaRakterystycznym głosem w tę noc przy ognisku robiły MAGIĘ.




Potem przyszedł Kołek. Nie wiem co się stało. Jakby ktoś naszczał do ogniska...Nie pierwszy raz na zlocie. https://africatwin.com.pl/showpost.php? ... tcount=241
To było tam ognisko i śpiew? Pewnie jeszcze powiesz, że Maras grał na gitarze :zabawa: :music:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość