Ferie z Duchami 2

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Ferie z Duchami 2

Post autor: danek »

Cześć, przed nami kolejna impreza z serii "Duchów". Jesienne "Wakacje z Duchami", to impreza na najwyższym poziomie z której zbieramy najwyższe recenzje. Tuż za nią stoi bliźniacza, zimowa edycja "Ferie z Duchami". Zapraszam, bo klimat jest nieziemski;)

Zimowa edycja „Duchów”, to nowa tradycja motocyklowych minizlotów na zamku w Siedlisku. W zeszłym roku podjęliśmy temat. Zaprosiliśmy motocyklowych twardzieli nie bojących się jeździć w chłodzie na motocyklu, kąpać w Odrze, zwiedzać nocą zamek pełen duchów i śpiewać przy ognisku… Dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Was ponownie!

Termin zlotu: 1-2 lutego 2020 r. (sobota 14:00 – niedziela 12:00)
Koszt: 50 zł (cena obejmuje wejście na zamek, pole namiotowe i sanitariaty + kąpiel w rzece, pamiątkową naklejkę oraz wyżywienie i napitek w postaci: 2 piwa na zaczyn, dwie pyszne kiełbasy od lokalnego rzeźnika na ognisko, bigos, śniadanie w postaci jajecznicy i ciepłego napoju kawa/herbata)
Lokalizacja: mapa
Co zabrać? dobry humor, motocykl, namiot, ciepły śpiwór, kąpielówki

Wpłaty prosimy dokonywać na rachunek: Fundacja Motozwierzyniec, 64 8669 0001 2023 0231 2613 0001 – w terminie do 30 stycznia (czwartek)

Obrazek

Kiedyś powiadało się „Idzie luty, podkuj buty”, my zamieniliśmy to przysłowie na „wyciągaj motór z garażu, pakuj namiot i przyjeżdżaj na zamek”.

Obrazek

Nie namawiamy, ale zachęcamy do spróbowania swoich sił w „morsowaniu”. Kąpiele w Odrze powoli stają się cechą rozpoznawczą naszego klubu. Zabierzcie tylko majtki na zmianę, ręcznik i jakieś stare trampki lub buty do wody. Przy zamku jest dobre zejście do wody po drabince, dno piaszczyste, a okolica fotogeniczna. Odwagi!

Obrazek

Dla najodważniejszych przygotowaliśmy atrakcję w postaci nocnego spaceru po zamku. Zamek jest na co dzień niedostępny dla zwiedzających, a tym bardziej co noc. Więc okazja jest naprawdę straszna!

Obrazek

Wieczór spędzimy na „nocnych rozmowach polaków” przy ognisku. Nie musicie się martwić o prowiant, bo pyszne kiełbaski i smaczny bigos będą w cenie. Rano udamy się do przyzamkowej restauracji Mozaika, w której będzie czekała na nas jajecznica i ciepły napój.

Tak więc drogie koleżanki i koledzy nie bójcie się duchów, głodu, ani chłodu i przybywajcie na swój pierwszy, a na pewno nie ostatni zimowy zlocik. Latem to żadna atrakcja;)
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Ferie z Duchami 2

Post autor: długi »

Byłem na wakacjach,mam nadzieję być na feriach :ok:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
pamarcz
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 08.09.2019, 23:09
Mój motocykl: XL650V

Re: Ferie z Duchami 2

Post autor: pamarcz »

Też byłem,nawet z plecaczkiem na WzD było super (i miejsce i organizacja)
Temperatura w nocy jak teraz w okolicach +5 stopni :)
Ech... gdyby to było ze 400 km bliżej to na pewno bym był.
(Piotrek , o ile to z tobą rozmawialiśmy przy stole i w fontannie przy ognisku, to tym razem weź karimatę :):)
Pozdrowionka i miłej zabawy dla wszystkich!
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Ferie z Duchami 2

Post autor: długi »

Najpewniej ze mną rozmawiałeś :smile: Pogoda ma się poprawić(niby),ale dzięki za troskę :thumbsup:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
Pan_Mongolka
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 13.06.2019, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Braunschweig

Re: Ferie z Duchami 2

Post autor: Pan_Mongolka »

Jakby nie inne plany to pewnie bym się skusił na taką wyprawę bo "Wakacje z duchami 2019" były super.
Tym bardziej że zarówno luty ma być dość ciepły jak na tę porę roku, cena atrakcyjna a i towarzystwo zacne. :ok: :impreza:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 2 gości