MAROKO lub HISZPANIA marzec 2020

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

MAROKO lub HISZPANIA marzec 2020

Post autor: HarryLey4x4 »

ROZPOCZNIJ SEZON 2020 NIEKOMERCYJNYM WYJAZDEM DO MAROKO lub HISZPANII
Witajcie.
Zamieszczam tu informację , dla osób chętnych na wyjazd do Maroko lub Hiszpanii w marcu 2020 r.
Posiadamy wolne miejsca na lawecie u wynajętego przewoźnika. Przewidywana trasa przewozu motocykli z Polski do Malagi. Wszystko dopasowane do przelotu samolotem (Ryanair) z Warszawa Modlin do Malaga i z powrotem w terminach 17.03.2020 i 31.03.2020.
Terminy oraz miejsca odbioru motocykli w Polsce oraz w Maladze są w trakcie ustaleń.
Ponieważ samolot przylatuje do Malagi wieczorem 17.03.2020 to mamy na wyjazd czas 18.03-31.03.2020 (odlot o 19.50 do Polski). Wcześniej oczywiście musi być czas na załadunek motocykli.
Można sobie planować wyjazd zarówno w Hiszpanii jak i do Maroko. Inwencja twórcza każdego jest dowolna.
Nie tworzymy grupy, choć nie jest powiedziane, że nie będzie takiej możliwości.
Koszt dla jednego motocykla
u przewoźnika to 2000 PLN
dodatkowo koszt cargo zależny od wartości motocykla - w zeszłym roku płaciłem za moto + dodatki (wartość 80.000 PLN - koszt polisy ok 250 PL)
koszty przelotu - zależne od dnia zakupu - ostatnio kupiliśmy za osobę bez dodatkowych bagaży 537 PLN w obie strony
koszty promów - w jedną stronę to kilkadziesiąt EUR
koszty ubezpieczenia związanego z leczeniem - dobre to ponad 100 PLN
Hotele na miejscu , wyżywienie zależne od standardu jaki kto sobie wybierze.
Planowany powrót do Malagi 30.03.2020. Zdanie motocykli przewoźnikowi.
Odbiór motocykli po kilku dniach w Polsce.
Planując wyprawę do Maroko , można wybrać różne opcje. Można tam jeździć zarówno tylko po asfalcie lub bardzo dobrze utwardzonych drogach, lub wyszukiwać w internecie tracki całkowicie poza utwardzonymi trasami.
Nie ma się czego bać , bo kraj ten jest bardzo przyjazny dla turystów.
Dla zachęty podsyłam link do mojego filmu z wyjazdu z zeszłego sezonu w tym samym okresie.
https://www.youtube.com/watch?v=NXaHVawcyto
Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu na priv. Najlepiej dzwonić 666848409
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wojtekk i 1 gość