Karpaty Ukraińskie

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Karpaty Ukraińskie

Post autor: Dalti »

Koniec epoki. Teraz juz tylko przez Krasna albo wzdłuż rurociagu.
Nowa droga leci góra na samym dole przełęczy zdaje się ze dalej leci potok górski czy jak kto woli droga :smile:
Nie jest tak zle , jest tyle drug do przeprawy . :thumbsup:
Widzę ze niebieska kopajka dawała rade,silnik lokomotywa .
Daniel, przejrzałem zdjęcia i na przełęcz Legionów bym teraz nie wyjechał. Ciężko tam teraz po tych deszczach pewnie było. Jak to wyglądało z Waszej perspektywy?
Mariusz z całym tym twoim majdanem bym sie tam nie pchał ,nie przejedziesz przez śliskie kłody na drodze tak załadowany .Ja tam dojechałem sam. Najgorzej jest w lesie ,błoto ok 1 kilm, późnej pod sama przełęczą droga jest lajtowa. Z drugiej strony do potoku była droga ,dalej jedziesz korytem ok 3 klm i 10 do wioski. porozrzucane po obu stronach rzeki kłody świadczą co tam sie dzieje jak jest ulewa.Po przybyciu do wsi Rafajłowa gdzie zjadłem obiad i zwiedzeniu cmentarza Polskich Legionistów, podjąłem decyzje żeby nie wracać ta droga z powrotem(ok 30klm) bo zapowiadało się na deszcz i ta cała droga mogła by byc nie przejezdna przez rzekę.objazd łańcucha gór do ust czarnej przez majdan /kolochave ok 6 h przyjechałem padnięty o 22ej. mam film to ci podrzucę link,taka namiastka nie oddaje klimatu.
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
rrolek
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.11.2018, 18:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Karpaty Ukraińskie

Post autor: rrolek »

Witajcie
Dalti pisze:....Widzę ze niebieska kopajka dawała rade,silnik lokomotywa ....
Cudne porównanie - w płytę pary i zero polotu :) Szacunek ze masz dystans do siebie/swego pierdopeda ;)
Ja wole jednak bardziej "lotne" żelazo.
Ntb ta niebieska miała tez guziczek i była najgorszym sprzetem na tej rajdzie. Drugi kumpel na LC4, ja na "dłubnietej" 43f.
BTW to jak ta "nowa" droga schodzi do Konsomolska (Niemieckiej Mokrej) ? Ciągnie cały czas grzbietem?

Pozdr rr
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Karpaty Ukraińskie

Post autor: Dalti »

rrolek pisze:Witajcie
Ja wole jednak bardziej "lotne" żelazo.
ja do Rockendrolla tez mam inne moto.ale niebieski bardziej turystyczny.

tak ciągnie się grzbietem później mostem na drugi brzeg do Німецька Мокра -ruska mokra -ust czorna. Goldwinem tam przejedziesz :mouthshut:
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
rrolek
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.11.2018, 18:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Karpaty Ukraińskie

Post autor: rrolek »

Znaczy lajcik jak na pobliskim Svidowcu.
Na bank teraz i tam marszrutki w sezonie zaczną wozic zdrozonych wędrowców w dliń i w piapierok a wycieczki z reklamowkami browaru będą festowac na Stywuli.
Będzie tego biadolenia.

Zdrowka rr
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości