nowy type deflektora darkojak - opinie

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
lukskywalker5
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 22.04.2013, 17:48
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żory

Re: nowy type deflektora darkojak - opinie

Post autor: lukskywalker5 »

Ja mam regulowany od czterech lat i sobie chwalę. Mam 183 cm i z deflektorem jest o niebo lepiej. Deflektor jest mocowany solidnie, chyba że ktoś słabo dokręci. A szyba w 650 jest rzeczywiście kiepsko montowana na te durne gumki. Ja zrobiłem patent skręcany na śrubki z gumową tulejka, i jest mur beton. :ok:
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Re: nowy type deflektora darkojak - opinie

Post autor: Janek-2004 »

lukskywalker5 pisze:Ja mam regulowany od czterech lat i sobie chwalę. Mam 183 cm i z deflektorem jest o niebo lepiej. Deflektor jest mocowany solidnie, chyba że ktoś słabo dokręci. A szyba w 650 jest rzeczywiście kiepsko montowana na te durne gumki. Ja zrobiłem patent skręcany na śrubki z gumową tulejka, i jest mur beton. :ok:
Odnośnie mocowania szyby w TA 650 to niestety te typy tak mają - ja już rok czasu się zastanawiam jak ją lepiej usztywnić ale czas tak leci, że jeszcze jest wszystko w fazie koncepcyjnej.
Podrzuć jak możesz dokładne fotki z dalsza i bliższa jak to wygląda - może się zainspiruję Twoim pomysłem, jeżeli działa i jesteś zadowolony z efektów.
Może przestanie wreszcie terepać kierownicą jak się lepiej usztywni szybę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość