Ogłoszenia parafialne

23 - 26.05.2019

Moderatorzy: Iphonka, Chili

Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenia parafialne

Post autor: Chili »

Będę pewnie coś tam dodawać co jakąś chwilę, więc zajrzyjcie od czasu do czasu.

Ogłoszenie pierwsze:
jak mi podeślecie (pw/sms) imię, nazwisko, adres i nr.telefonu, swoje, tudzież towarzysza/towarzyszki, to znacznie przyspieszy to rejestrację na miejscu.
A jak jeszcze dorzucicie markę i nr rejestracyjny motóra (względnie puszki, lub taczek), to pójdzie jeszcze rychlej :smile:

Ogłoszeniopytanie nr2:
ma ktoś forumową (albo nie forumową) szczekaczkę?

Po trzecie:
WAŻNE! Koniecznie weźcie ze sobą dowody osobiste i miejcie je ze sobą na trasach. Cholera wie, dokąd Was Gajos* wyprowadzi, a ze Strażą Graniczną żartów nie ma - bardzo nie lubią braku stosownych dokumentów.

*kto zna tego świra, ten wie, że nie żartuję :grin:

I czwarte:
W związku z pojawiającymi się pytaniami, uprzejmie donoszę:
- w pokoje są z łazienkami, nie trza latać do wygódki na wygwizdów :ok: i nie ma co liczyć na prysznice koedukacyjne :fuck:
- pościel na wyreczkach w pokoiczkach istnieje, nie trza wlec śpiworów.
- w cenę zlotu wliczona jest KOLACJA w pierwszym dniu pobytu, czyli czwartek zaczynamy KOLACJĄ, przybysze piątkowi również rozpoczynają KOLACJĄ. Jeśli ktoś ma ochotę przyjechać wcześniej, to nie ma najmniejszego problemu, czekamy, witamy ect, ale żarełko musi sobie ogarnąć we własnym zakresie, albo odpowiednio wcześniej (np. do środy PRZEDZLOTOWEJ :tongue: ) zgłosić to nam, a my zamówimy dla niego obiad za 22 złote polskie. Imprezkę kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu.Wiem, że dla większości powyższe jest oczywiste, ale że nie dla wszystkich to czyt. wyżej :smile:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
robi003
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 108
Rejestracja: 06.09.2011, 07:05
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: DARŁOWO

Re: Ogłoszenia parafialne

Post autor: robi003 »

Ogłoszenie trzecie primo:
WAŻNE! Koniecznie weźcie ze sobą dowody osobiste i miejcie je ze sobą na trasach. Cholera wie, dokąd Was Gajos* wyprowadzi, a ze Strażą Graniczną żartów nie ma - bardzo nie lubią braku stosownych dokumentów.

*kto zna tego świra, ten wie, że nie żartuję :grin:

Znamy i już się zaczynamy bać gdzie możemy trafić https://www.rp.pl/artykul/984700-Rosja- ... ienia.html :omg: :stop:
Życie jest proste .Jeśli naprawdę chcesz czegoś dokonać,zawsze znajdziesz sposób.Jeśli naprawdę nie chcesz czegoś zrobić,zawsze znajdziesz wymówkę.
Awatar użytkownika
gajos007
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 749
Rejestracja: 17.11.2010, 20:47
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Ogłoszenia parafialne

Post autor: gajos007 »

Trasa „turystyczna” :

https://goo.gl/maps/kZgPpYiCDtnCMfSRA
XL600V '90r - XTZ750 '90r - XL650V '00r - DL650 '04r - XL650V '01r - XL700V '10r - XRV750 '02r
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Ogłoszenia parafialne

Post autor: długi »

No,taka ona turystyczna....po niej na off nie mam mocy :smile:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość