Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

23 - 26.05.2019

Moderatorzy: Iphonka, Chili

Awatar użytkownika
Mongołek
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 54
Rejestracja: 20.07.2016, 23:15
Mój motocykl: XL600V

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: Mongołek »

aaaalee super trasa!!! :yaho: Normalnie muszę kupić sobie drugie moto do jazdy OFFem! :grin: :grin: :grin: Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda i dołączę do bandy wariatów :grin: :zabawa:
adamskii
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 02.09.2016, 23:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: adamskii »

NOOOOOO
Szacun dla kolegów - teraz niech pokażą film jak to zrobić na trampku.
tam trzeba mieć wyciągarkę nie zdążę kupić i zamontować.
FILM rewelacja.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: ostry »

W desperacji szukam opony na tył, bo zanim dojadę te pińcet km na zlot to już z moich kostek które są na wykończeniu nic nie zostanie. Teraz rzeczywiście jest dylemat, czy nową oponę , czy jednak wyciągarkę...
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
arturbasiam
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 168
Rejestracja: 18.01.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brzeg,

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: arturbasiam »

ostry pisze:W desperacji szukam opony na tył, bo zanim dojadę te pińcet km na zlot to już z moich kostek które są na wykończeniu nic nie zostanie. Teraz rzeczywiście jest dylemat, czy nową oponę , czy jednak wyciągarkę...
Na starej oponie jedź, a nową zamów z dostawą do Ełku, po co targać ze sobą dwie :grin:
Jawa TS350 >90'--> Suzuki GSX 1100F >95'-->Honda XL600V >98'-->Honda XL650V >03'-->R1150GS >01'--> VT125 >02' + NT1100DCT>22'
kkrzychu05
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 126
Rejestracja: 05.10.2015, 08:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: kkrzychu05 »

ostry pisze:W desperacji szukam opony na tył, bo zanim dojadę te pińcet km na zlot to już z moich kostek które są na wykończeniu nic nie zostanie. Teraz rzeczywiście jest dylemat, czy nową oponę , czy jednak wyciągarkę...
Jak chcesz się utytłać w błocie to niepotrzebna ci druga opona tylko dwa razy tyle tego co bierzesz na kaszel :grin: :drinking:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: ostry »

Dzięki... koledzy... :dupa:
No właśnie zawsze mi się marzyło żeby będąc na zlocie pojechać na jakąś trasę... motocyklem. No dobra, ze 2 x się udało :grin: . Ale co ja poradzę że człek z każdym by chciał porozmawiać, a noce zlotowe tak szybko upływają :impreza: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
mapol
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 17.11.2014, 22:22
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: mapol »

a noce zlotowe tak szybko upływają :impreza: .
No to zlot zimowy w styczniu załatwi problem krótkich nocy :grin:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: ostry »

Dobra, bo jeszcze Ci co nie byli pomyślą że na Zlotach Klubowych to tylko się pije :lol: . Stanowczo dementuję takie pogłoski!! Na zlotach trampkowych jest zawsze tak wiele atrakcji, że aby skorzystać choć z większości z nich, należy odpuścić sobie spożywania napojów wyskokowych oraz spania. W związku z tym ostatnim, konieczność płacenia za miejsca noclegowe uważam za nadużycie :wacko: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: sajmonwww »

Hejka, niestety w tym roku nie dane było nam się spotkać na wiosnę - proszę o skreślenie z list zapisów/dłużników/ alimienciarzy :dupa:
Awatar użytkownika
Nolson05
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 03.09.2018, 20:31
Mój motocykl: XL600V

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: Nolson05 »

Obejrzałem dopiero teraz filmik pt.. mala zajawka :lol: czyli jechać na zlot trzeba quadem czy jakimś innym wodolotem, trza koniecznie przyodziać się w kapok no i miec solidne assistance.. :wacko: :haha:
adamskii
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 02.09.2016, 23:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: adamskii »

Patrząc na padający deszcz zastanawiam się jak głęboko może się zanurzyć TRAMPEK
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: jankes »

Żeby nie twarde podłoże pod rama gdzie jest silnik było by nieciekawie . Dałem kroka i miałem prawie po jajca błoto. Heh . Po próbach wyjechania zagłębił się jeszcze mocniej Obrazek

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: Chili »

arturbasiam pisze: Na starej oponie jedź, a nową zamów z dostawą do Ełku, po co targać ze sobą dwie :grin:
Dobrze gada!
adamskii pisze:Patrząc na padający deszcz zastanawiam się jak głęboko może się zanurzyć TRAMPEK
Głęboko. Czasem nawet jeszcze głębiej...
Nolson05 pisze: [...] na zlot [...]trza koniecznie przyodziać się w kapok no i miec solidne assistance.. :wacko: :haha:
No rejczel!
sajmonwww pisze:Hejka, niestety w tym roku nie dane było nam się spotkać na wiosnę - proszę o skreślenie z list zapisów/dłużników/ alimienciarzy :dupa:
Weź, idź i nie wk*rwiaj :mad: Kolejny, kurde... KOLEGA ...
ostry pisze:Dobra, bo jeszcze Ci co nie byli pomyślą że na Zlotach Klubowych to tylko się pije :lol:
Jakie "pije" co "pije"?? Stringi chyba kogoś piją! Woda w kranie i dalej jazda! Żadnego chlania na terenie nie bedzieta mje tu urzondzać!!! :lanie:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: długi »

Dla tego mam zasadę-nie piję na zlocie,bo potem nie wiadomo z kim i o czym się rozmawiało i gdzie są spodnie :lol: Piję zawsze tusz przed wyjazdem i powrotem,droga szybciej mija :lol:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: jankes »

długi pisze:Dla tego mam zasadę-nie piję na zlocie,bo potem nie wiadomo z kim i o czym się rozmawiało i gdzie są spodnie :lol: Piję zawsze tusz przed wyjazdem i powrotem,droga szybciej mija :lol:
:lol:

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: old1977 »

długi pisze:Dla tego mam zasadę-nie piję na zlocie,bo potem nie wiadomo z kim i o czym się rozmawiało i gdzie są spodnie :lol: Piję zawsze tusz przed wyjazdem i powrotem,droga szybciej mija :lol:
:thumbsup: :smile: :lol:
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: Chili »

długi pisze:Dla tego mam zasadę-nie piję na zlocie,bo potem nie wiadomo z kim i o czym się rozmawiało i gdzie są spodnie :lol: Piję zawsze tusz przed wyjazdem i powrotem,droga szybciej mija :lol:
Bardzo słusznie. Szybciej mija i, jak mawia Krzysimirn, dużo bezpieczniej się jedzie - droga widziana podwójnie jest szersza, a i kierownik się tak nie czai, bo odwaga w niego wstępuje :thumbsup:

DLATEGO, kuźwa!! :lanie:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: sajmonwww »

długi pisze:Dla tego mam zasadę-nie piję na zlocie,bo potem nie wiadomo z kim i o czym się rozmawiało :lol:
się porobiło... czujność zwiększona widzę u sygnalistów :haha: :haha: :haha: :dupa:
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: długi »

W ten sposób to odebrałeś :thumbsdown: Szkoda,ale...każdy sądzi według siebie :tongue: :dupa:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1166
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot w Ełku - luźne gacie

Post autor: Lukasz /adhd/ »

Witam,

Aby być w "temacie": właśnie rozpoczynam detox przed Zlotowy :wink:

Pzdr. L.K.
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość