Powroty...

8 - 11.06.2017, Półwysep Lipa
adamskii
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 02.09.2016, 23:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Powroty...

Post autor: adamskii »

Witam. Ja również dotarłem i... poszedłem sapać 510km mnie wykończyło.
Rewelacja ZLOT.
Ewa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 01.01.2017, 18:02
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Powroty...

Post autor: Ewa »

Ja i moja jak ją Wojtekk nazwał Babcia też jesteśmy w domu od wczorajszego późnego popołudnia .
Bardzo dziękuję ekipie z Warszawy za ciepłe przyjęcie , szczególnie dziękuję Leo za super czas , Arturowi za pomoc przy mojej Babci
i Qterowi za pożyczonego kondona , a najbardziej dziękuję Wojtkowi za zarażenie pasją .
Ewa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 01.01.2017, 18:02
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Powroty...

Post autor: Ewa »

wojtekk pisze:Trochę mi zeszło, ale dojechałem właśnie. Zatem: melduję się z domu. Nie bez przygód i humarystycznych akcentów.

Przygoda. Ze zlotu jechałem z Ewą jej Babcią. Odbiłem w Ciechocinku z autobahny i ruszyłem do Poznania. Skąd dziś wracałem. Tankowanie na Orlenie sprawiło mi nieco kłopotów na powrocie. Chrzszczone paliwo...

Humor. Ruszyliśmy z Ewą o 8:41. O jakieś 10 na stacji spotkaliśmy Rumunów, których znałem ze wspólnego latania off. DUże Katy. Nowe Małe Jamaszki. Przybiliśmy piątki, pogadaliśmy, pośmiali się z Babci (że lekka, że ledwo jedzie, że daleko się nie da jechać), na odchodne dostałem flaszkę palinki aby ćwiczyć rumuński i ruszyliśmy dalej. Za pewien czas minęli nas z prędkością wpychającą w rów :) No cóż. Nowe maszyny. Polecieliiiiiiii.........

Jakieś 8 godzin później, w okolicach Częstochowy Ewa jechała już z pilotem na chopperze, który również śmiał się z Babci. Zjechali na stację i tam jej oczom ukazali się Rumuni :) Szczęki im spadły do kolan odbiły się od nich aby spocząć statecznie na ziemi. Powoli je podnosili. Owa Babcia zasuwała jak nowy KTM :) Szczęka spadła czopperowcowi, który jakże się zdziwił, że Rumuni ęduro uściskali Ewę, a czopperzy stojący obok ledwo machnęli łapkami na powitanie kumpla :) Trzeci epizod był taki, że Babcia zgasła. Podejrzenie braku paliwa. Ewa przekręciła na rezerwę, przeskoczyła Ęduro Babcią przez krawężnik i trawkę i już była na stacji. Czopper dymał dookoła, bo by zawisł, zakopał się i w ogóle ubrudził :)

Pewnie Ewa coś tam sprostuje, ale co tam :)

***

Podziękowania za zlot. Tempo wlewanego alkoholu mnie (jak zwykle) zaskoczyło :) Bywały wieczory, że już o 20:45 byłem w stanie spoczynku. A o 14:00 już solidnie wstawiony :) Cudne kolonie!!!

Taka masa ludzi to okazja spotkania wielu starych znajomych i związania nowych znajomości. Żałuję, że był czas przybić piątkę z wieloma osobami, ale wir wydarzeń pchał nas dalej i nie udało się spotkać znów (Rolo, Ostry, Henry itd).Wielu nie udało się spotkać, choć byli.

Bardzo dziękuję Antol'owi za pomoc w off. Bez Ciebie nie ogarnąłbym grupy na obu wyjazdach. Dzięki za targanie motocykli, gdyż to Ty ich zbierałeś. Piwko przesuwamy na kolejny zlot, bo nam też nie udało się odnaleźć w tym tłumie.

Nie będę niczego prostowała, było dokładnie tak jak napisałeś . Dodam tylko, że tankowaliśmy na tej samej stacji (niestety).
Bardzo Ci dziękuję za zarażenie pasją i za to, że mogę się tej pasji od Ciebie uczyć . Nawet gdy walisz mnie pięścią w kask :)

Pilot na Chopperze był do bani, spocił się ze strachu gdy przeskoczyłam krawężnik :)
PS.Wygrałam zakład wisisz mi flaszkę , polar doprany!!! :)
Ewa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 01.01.2017, 18:02
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Powroty...

Post autor: Ewa »

nadol pisze:Ewa, pełen szacun dla Ciebie :resp: Nie wiem jak dalej potoczy się Twoja przygoda z motocyklizmem ale już początek jest zdecydowanie ponadprzeciętny :thumbsup:
Jeżeli nie ma Ciebie jeszcze na forum to koniecznie dołącz do nas. Czekamy na Twoje dalsze przygody!

Bardzo dziękuję ! Jestem na forum aczkolwiek do tej pory mało aktywnie .
Dzięki za super czas !!!
Yska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 06.06.2016, 18:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powroty...

Post autor: Yska »

Dzięki za super spędzony czas, było meeeeega. Nawet qrka nie ma do czego się przyczepić ;-)
Awatar użytkownika
Banan70
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 138
Rejestracja: 04.03.2011, 20:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kielce

Re: Powroty...

Post autor: Banan70 »

To teraz parę słów od nas. Bananki już od dawna w domku. Było mega zajebiście :ok: . Organizatorom wielkie dzięki za ogarniecie całego zlotu, jak zwykle wszystko grało :smile: ogromne dzięki za nocne polaków rozmowy, za świetną muzę, za świetne żarcie :ok: no i oczywiście za tort i 100 lat z tylu gardeł , którym sprawiliście nam ogromną niespodziankę, do tej pory łezka się kręci. Dziękujemy Wam wszystkim jeszcze raz :smile: do zobaczenia....
Gdzie jadę tam jadę, ale ...
Awatar użytkownika
marti008
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2016, 11:17
Mój motocykl: XL600V

Re: Powroty...

Post autor: marti008 »

Nie wiem, czy mogę się już tu wpisywać, bo co prawda ciało w domu od niedzieli, ale duch cały czas jeszcze na Lipie ...
Dzięki orgom i całej ekipie za wspólne trampkowanie
"Jeśli zaczynasz rozumieć pojęcie starych dobrych czasów... to znak, że minęły"
Awatar użytkownika
Ifko
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 66
Rejestracja: 20.06.2015, 23:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gliwice

Re: Powroty...

Post autor: Ifko »

Ja również szczęśliwie dojechałem w niedzielę do domu:) To mój pierwszy zlot i ciągle jestem pod wrażeniem! Dzięki za super organizację i niezapomnianą atmosferę :impreza: :thumbsup:
Awatar użytkownika
Skywalker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 22.07.2015, 22:47
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Grębocin

Re: Powroty...

Post autor: Skywalker »

Melduje powrót bez problemów i dziękuje wszystkim, których miałem przyjemność poznać i miło spędzić te kilka dni, szacun dla organizatorów za całokształt przedsięwzięcia, byłem pierwszy raz i mam nadziej e że nie ostatni.
Awatar użytkownika
romario
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 142
Rejestracja: 20.07.2014, 02:36
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Re: Powroty...

Post autor: romario »

https://drive.google.com/file/d/0B9g3px ... sp=sharing

powrot spokojny przez lasy i pola.... przy okazji zahaczając o lokalne Wilkowyje :ok:
Awatar użytkownika
Joci
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 11.06.2012, 05:49
Mój motocykl: XL600V

Re: Powroty...

Post autor: Joci »

Węgrzy zadowoleni z siebie. :yaho: Dziękuję bardzo! :smile:
Awatar użytkownika
OBCY
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 13.12.2011, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: BIESZCZADY/WROCŁAW

Re: Powroty...

Post autor: OBCY »

Trochę późnawo piszę ( jakiś tydzień :tongue: ) ale szczęśliwie dotarliśmy do Wrocka ( dzięki mojej ekipie za wspólne polatanie ) a teraz już Bieszczady :grin:
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Powroty...

Post autor: pete17 »

....) a teraz już Bieszczady :grin:[/quote] Zazdraszczam...i chyba skoczę tam do Was w któryś dzionek... :grin:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Leopold
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 22.03.2013, 21:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powroty...

Post autor: Leopold »

I ja wróciłem kawałek Pomorza i Warmii zwiedziłem 1.5 tys. Km nakręcone plus powrót na przyczepce.
Wszystko było super i dziękuje za zabawę :resp: :zabawa: oraz nocne rozmowy :impreza:

Kilka zdjęć i w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość