Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

20 - 22. 09. 2013
Awatar użytkownika
piotrra
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 223
Rejestracja: 15.06.2008, 14:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Radlin , TDM 900

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: piotrra »

Jest opcja namiot zawsze, a z innymi opcjami może być różnie.
zwierzę na 2 litery: Qń ,½ ⅓ ¼ ⅔ ¾ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ² ³ µ Φ Θ № √ ∞ ≈ ≠ ∑ ∏ « » ≤ ≥ ÷ § Γ
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: mirkoslawski »

piotrra pisze:Jest opcja namiot zawsze, a z innymi opcjami może być różnie.
Chciałbym przypomnieć, że "dobrowolnie" oddaje swoje łóżko w domku z prysznicem i chciałbym wiedzieć, co to dla mnie oznacza - tzn. czy dostanę miejsce w domku bez prysznica na łóżku/na podłodze czy muszę spać w namiocie? To chyba nie problem? Bo z tego co widzę, to lekki zamęt się robi z tą "roszadą". Jeśli oczekujecie, że będą ochotnicy to ochotnicy oczekują opcji zastępczej a odpowiedź: "Jest opcja namiot zawsze, a z innymi opcjami może być różnie" raczej mnie średnio motywuje do pozostania ochotnikiem...

Przygotujcie opcję dla ochotników (na liście zapisów jestem w pierwszej 10), którzy chcą oddać swoje łóżko z prysznicem.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

Trwa wstępne zakwaterowywanie/rozrysowanie zapisanych osób do excella... w tej chwili wszystkie miejsca w domkach są zarezerwowane.
O pierwszeństwie łóżko czy podłoga decyduje kolejność zapisania, i to samo odnośnie prysznic/bez prysznica.
Będzie minimialna możliwość ruchu ale powtarzam minimalna, ze względów na np że przez pomyłkę czyjaś kobita będzie
miała spać z nieswoim facetem i będzie to komuś (z 3 stron) przeszkadzało :haha:
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: robii23 »

Nie za ciekawie to wygląda.
To może inaczej załatwimy temat Węgrów.
Pytanie do organizatorów:
Czy w pobliżu ośrodka, raczej bliżej niż dalej są pokoje do wynajęcia?
Proszę o namiary na PW.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: wojtekk »

robii23 pisze:Nie za ciekawie to wygląda.
To może inaczej załatwimy temat Węgrów.
Pytanie do organizatorów:
Czy w pobliżu ośrodka, raczej bliżej niż dalej są pokoje do wynajęcia?
Proszę o namiary na PW.
Nie jadę na zlot, więc nie mam co odstąpić. Ale i tak pewnie spałbym w namiocie...

Koledzy - apeluję o odstąpienie miejsc. Nasi Bratankowie zawsze pięknie ugościli naszych Kolegów. Były i inne (smutne) okoliczności współpracy.

Zakwaterowanie ich poza zlotem mija się z celem i będzie bardzo nieeleganckie. Rozumiem Robert Twój pomysł - i jak nie ma wyjścia to nie ma wyjścia. Ale jakby dało się uniknąć...
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: Rolo »

Ja tu czegoś nie rozumiem, macie 16 domków (18 - 2 dla orgów - tak swoją drogą 12tu orgów to niezły komitet :omg: ) po 6 osób w chałupie czyli 96 miejsc, tyle to nie ma nawet jeszcze na liście (naliczyłem coś 85 i to z Bratankami) więc OSOTUCHOZIi???!!!! Z tych co się zapisali i tak sie sporo wykruszy co nie wpłaci więc weźcie zarezerwujcie chałupę Madziarom, żeby była Hanysowska gościnność a nie Gorolska lipa :egh:
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: Idaho »

Rolo pisze: tak swoją drogą 12tu orgów to niezły komitet :omg:
Na wiosennym było 9 orgów plus mega pomoc ze strony Watahy Węgorzewo (ponad 10 osób) i jeszcze brakowało rąk do pomocy przy grubo ponad 200-osobowej frekwencji.
Let's play a game of fuck off. You go first.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

robii23 pisze:Nie za ciekawie to wygląda.
To może inaczej załatwimy temat Węgrów.
Pytanie do organizatorów:
Czy w pobliżu ośrodka, raczej bliżej niż dalej są pokoje do wynajęcia?
Proszę o namiary na PW.
Ale co wygląda nieciekawie?
Jest lista, są otwarte normalne zapisy, wszystko przejrzyste i jasne - Idąc dalej tym tokiem myślenia
domków było by może z 5 do zapisów, 3 dla orgów (mamy żony, kochanki nieważne dwa to absolutne minimum) 1 dla Łodzi, 3 dla Chili, Idaho, Sky'a, Marka, itd.
1 dla Krakowa, 2 dla Węgrów, 1 dla gości specjalnych. To by wyglądało wg. mnie nieciekawie.

Odpowiadając na pytanie są 2x brdy w samym sąsiedztwie 8 osobowe ale cena jest w tej chwili zaporowa i trwają negocjacje,
oprócz tego jest niewielki ośrodek w pobliżu o którym też myślimy, ale co będziemy busem wozić - można i tak.
Coś wymyślimy...
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: Rolo »

sajmonwww pisze:w tej chwili wszystkie miejsca w domkach są zarezerwowane.
piotrra pisze: tak już wszystko jest zajęte, i już kupa ludzi jest na rezerwowej liście. W zasadzie to już tylko namioty zostały .
Rolo pisze: macie 16 domków po 6 osób w chałupie czyli 96 miejsc, tyle to nie ma nawet jeszcze na liście (naliczyłem coś 85 i to z Bratankami)
Ja nie wiem, wy jakiejś złej formuły w tym exelu nie macie?
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: robii23 »

Rolo pisze:
sajmonwww pisze:w tej chwili wszystkie miejsca w domkach są zarezerwowane.
piotrra pisze: tak już wszystko jest zajęte, i już kupa ludzi jest na rezerwowej liście. W zasadzie to już tylko namioty zostały .
Rolo pisze: macie 16 domków po 6 osób w chałupie czyli 96 miejsc, tyle to nie ma nawet jeszcze na liście (naliczyłem coś 85 i to z Bratankami)
Ja nie wiem, wy jakiejś złej formuły w tym exelu nie macie?

No własnie o to chodzi, że informacje wydają się nie pokrywać z zapisami.
Ja się nawet nie wdaję w liczenie czy jest dla Węgrów czy nie ma. Czekam cierpliwie na wasze wyliczenia, a w między czasie myślę o planie B. Stąd moje prośby o oddanie swojego miejsca oraz o kwaterę po za ośrodkiem.
Policzcie to proszę.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: wilq.bb »

A co byście powiedzieli (Ci z domków bez prysznica) na spanie w przyczepie kempingowej - własnie prowadzę negocjacje nad załatwieniem takowej? Oczywiście domek wtedy dla Węgrów - bo naprawdę szacunek dla nich za przyjęcie nas Polaków na wiosennym zlocie.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: bartekk »

Polak, Węgier dwa bratanki. Jeżeli jest taka konieczność, to ja mogę odstąpić swoje miejsce w domku.... Mogę kimać w namiocie, a jeżeli będzie banglać to wproszę się do kogoś.
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

Robimy wszystko żeby było OK - więc rozluźnijcie póki co spodenki... Ja o Węgrach nie pomyślałem, Robi sobie przypomniał gdy w domkach zajęte wszystkie łóżka...
i tyle z rachunków sumienia... robimy żeby było ok... niech się tylko zdecydują czy jadą bo jak Robi dzwoniłeś to i tego nie było wiadomo...
W sprawie szczegółów proszę na priwa a nie siać brzozy... Tak łatwiej wszystko załatwić...
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: Chili »

lubię Madziarów, mogę się przemeldować :) Sajmonku, masz pw :)
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: robii23 »

sajmonwww pisze:Robimy wszystko żeby było OK - więc rozluźnijcie póki co spodenki... Ja o Węgrach nie pomyślałem, Robi sobie przypomniał gdy w domkach zajęte wszystkie łóżka...
i tyle z rachunków sumienia... robimy żeby było ok... niech się tylko zdecydują czy jadą bo jak Robi dzwoniłeś to i tego nie było wiadomo...
W sprawie szczegółów proszę na priwa a nie siać brzozy... Tak łatwiej wszystko załatwić...
Dla wyjaśnienia:
Węgrzy rozpiskę zlotową dostali 22 czerwca,
a Sajmonwww dostał PW z pytaniem o rezerwację domku dla Węgrów 24 czerwca.
czy to późno :niewiem:
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

robii23 pisze:
sajmonwww pisze:Robimy wszystko żeby było OK - więc rozluźnijcie póki co spodenki... Ja o Węgrach nie pomyślałem, Robi sobie przypomniał gdy w domkach zajęte wszystkie łóżka...
i tyle z rachunków sumienia... robimy żeby było ok... niech się tylko zdecydują czy jadą bo jak Robi dzwoniłeś to i tego nie było wiadomo...
W sprawie szczegółów proszę na priwa a nie siać brzozy... Tak łatwiej wszystko załatwić...
Dla wyjaśnienia:
Węgrzy rozpiskę zlotową dostali 22 czerwca,
a Sajmonwww dostał PW z pytaniem o rezerwację domku dla Węgrów 24 czerwca.
czy to późno :niewiem:
nie muszę się naprawdę tłumaczyć ale skoro bardzo chcesz :
- zapisy to pewnego rodzaju rezerwacja i tak decyduje lista+wpłaty, zarezerwowałeś - 05.07 wiadomość PW była zbędna, i nie kombinując mogłeś sam to załatwić...
- 24.06 byłem w samolocie a cały następny tydzień daleeeeeko tak że przepraszam że nie siedziałem cały czas
przy kompie bo byłem z rodziną na urlopie i mam swoje życie.
PESZEK...
Ostatni raz powtarzam że to nasza głowa żeby załatwić odpowiedni lokal i skończ mieszać...
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: robii23 »

Mam pewną "misję" którą jest "obsługa" Węgrów u Nas i nie jest to pierwszy raz. Wiem jak to od kuchni wygląda.
Jak sam napisałeś o Węgrach nie pomyślałeś - nie możesz być od wszystkiego, to zrozumiałe.
Stąd moje PW do Ciebie zaraz po rozpoczęciu zapisów o cały domek dla nich.

A mój post powyżej nie był do Ciebie tylko do wszystkich. Niestety jak większość ludzi nie lubię być oczerniany, a termin dostarczenia maili do Węgrów i do Ciebie przeczy Twoim słowom.
Wpisać na listę nie mogłem bo nikt z Węgrów się nie zapisał aż do 1 lipca, ale za to przytrzymanie domku nie wydaje mi się dużym problemem. Stąd moje PW do Ciebie tak wcześnie. Ale czy Ty to potraktujesz jako rezerwację.... :niewiem:
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: grad74 »

No to ja mam małego zapytaska. Mianowicie czy jak się zapiszemy z moją "plecaczką" to jeśli pomimo zejebistej ( to wg słownika nie jest brzydkie słowo) chęci wzięcia udziału w zlocie (zwłaszcza że to 1wszy raz) wypali ważny (choroba maluszka) powód do odwołania przyjazdu to czy można liczyć na jakiś choćby częściowy zwrot kaski? Dodam że pisał bym się na namiot i mięką trawę :)
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
piotrra
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 223
Rejestracja: 15.06.2008, 14:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Radlin , TDM 900

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: piotrra »

Witam , jeżeli chodzi o namioty to nie ma problemu z zakwaterowaniem , więc jeżeli ktoś nie do końca jest pewny swojej obecności , to może czekać do ostatniej chwili , bo w końcu każdy klubowicz się liczy i jest ważny :thumbsup:
zwierzę na 2 litery: Qń ,½ ⅓ ¼ ⅔ ¾ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ² ³ µ Φ Θ № √ ∞ ≈ ≠ ∑ ∏ « » ≤ ≥ ÷ § Γ
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

prośba swoją drogą o komentowanie z głową czytaj nie spamowanie w tym wątku, mamy luźne gadki - tu potem trzeba sprzątać a boje się nacisnąć guziki żeby nie skasować wszystkigo... ;)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość