ITT 2014 - luźne gatki

Międzynarodowy Zlot Transalpa - Polska
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

Zanim padną pytania spróbuję większość z nich uprzedzić odpowiedziami :tongue:

ITT jest organizowany nieco bardziej restrykcyjnie niż nasze krajowe zloty. Powody są Wam już znane.
Sprawy zasadnicze ( z grubsza , bo wszystko jest na http://WWW.itt2014.pl ) :
* zaplanowaliśmy ten zlot na 300 miejsc i tego musimy się trzymać
* o zapisach decyduje kolejność rejestracji
* termin na rejestracje: do wyczerpania miejsc
* po zarejestrowaniu się 300-nego uczestnika formularz przestanie działać
* po zarejestrowaniu się na formularzu rejestracyjnym otrzymacie e-mail z linkiem aktywującym rejestrację, który ważny będzie tylko 2 godziny (bo przez ten czas blokowane jest Wasze miejsce); po upływie tego czasu link przestaje działać, miejsce się zwalnia i proces rejestracji trzeba rozpocząć od nowa
* po kliknięciu linku aktywującego otrzymacie drugi e-mail z potwierdzeniem rejestracji i nadanym Wam numerem ID, który od tej pory będzie Waszym identyfikatorem we wszelkiej ew. korespondencji oraz na samym zlocie
* jeżeli ktoś jedzie z pasażerem, to najpierw musi zarejestrować się kierownik, a w drugiej kolejności pasażer wybierając podczas rejestracji, że jest pasażerem i podając numer ID ‘swojego’ kierownika – to ważne
* wpłaty za zlot ruszają od marca 2014 r.
* w mailu z potwierdzeniem rejestracji uczestnik otrzyma również dane do przelewu
* wpłat na zlot można dokonywać najpóźniej do 30 maja 2014 r.
* w ciągu trzech dni roboczych od zaksięgowania przez nas wpłaty uczestnik otrzyma e-mail z potwierdzeniem wpłaty (w razie, gdyby zapłacił, a nie otrzymał maila, powinien najpóźniej w 4’ym dniu się z nami skontaktować) i od tej pory staje się pewnym uczestnikiem zlotu
* jedyną formą płatności jest przelew (chcemy uniknąć kasy fiskalnej i dodatkowych kosztów z tym związanych)
* po 30 maja lista uczestników zostanie zweryfikowana i niezapłaceni uczestnicy zostaną wykreśleni, a lista zostanie zamknięta
* będziemy ściśle trzymać się w/w terminów i nie będziemy robić wyjątków, bo jak zrobimy jeden, to będziemy musieli robić kolejne, a chcemy zoptymalizować zapisy i pracę z tym związaną
* podczas rejestracji należy zaakceptować , a po przybyciu na miejscu własnoręcznie podpisać regulamin zlotu (uczestnik otrzyma też drugi egzemplarz)
* po przyjeździe na zlot należy potwierdzić przyjazd u organizatorów, pobrać identyfikator i następnie zameldować się w recepcji ośrodka
* podczas zlotu należy poruszać się po ośrodku z identyfikatorem aby nie narażać się na kontrole ochrony
* spodziewamy się, że ci z Was, którzy przyjadą na zlot będą razem z nami czuć się gospodarzami ITT
* jeżeli macie jakieś pytania - piszcie do nas maile podane w kontaktach na http://www.itt2014.pl (nie piszcie do nas na PW, bo skrzynki maja ograniczenia i wiadomości po jakimś czasie przestaną docierać)
* informacja o ITT 2014 poszła też na wiele europejskich forów Transalp’a m.in. : niemieckie, węgierskie, holenderskie, greckie, włoskie, francuskie, czeskie, litewskie i chyba jeszcze kilka innych
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

coś w rodzaju FAQ :
Po konsultacjach z kilkoma osobami z doświadczeniem ‘zlotowym’ postanowiliśmy sporządzić coś w rodzaju „najczęściej zadawanych pytań” :
* dlaczego będziemy identyfikowani numerem, a nie np. nickiem ?
// bo nick nie jest obowiązkowy przy rejestracji (nie każdy uczestnik może być na forum TA, są kraje, które w ogóle nie mają forów Transalp’a, ponadto obcokrajowców spodziewamy się nawet 3/4 i nicki mogą nie być unikalne, z imionami – podobnie; ale na identyfikatorze zlotowym prócz ID będzie jeszcze imię uczestnika, więc nie będziesz tylko numerem :smile: //
*czy można się tylko zarejestrować, a zapłacić na miejscu po przyjeździe gotówką ?
// nie ma takiej możliwości, chcemy uniknąć kasy fiskalnej, a po drugie potrzebujemy środki mieć wcześniej na zaliczki m.in. dla ośrodka, kapeli i za inne atrakcje //
* czy można się nie rejestrować i przyjechać „tylko tak” na jeden dzień z własną konserwą, żeby tylko poczuć klimat zlotu ?
// nie można – czy to było by uczciwe, wobec tych wszystkich, którzy uczestniczą na zasadach ogólnych ? //
* czy można negocjować cenę za zlot ?
// nie można – jak byś się czuł wiedząc, że inni zapłacili normalnie ? , poza tym cena jest precyzyjnie skalkulowana dla wszystkich opcji noclegowych i nie ma żadnego bufora na targowanie //
* czy można przyjechać tylko na dwa dni od piątku do soboty ?
// można, ale trzeba się zarejestrować na zasadach ogólnych i zapłacić za całość w terminie //
* czy w razie gdybym zapłacił, a nie przyjechał, zwrócicie mi kasę ?
// nie zwrócimy, bo nie będzie już tych pieniędzy z czego oddać – część pójdzie najpierw na zaliczki, a przed zlotem regulujemy całość z ośrodkiem (tak mamy skonstruowaną umowę) i za atrakcje też płacimy z góry (niestety :sad: ) , a razie W możesz znaleźć kogoś na swoje miejsce i zgłosić nam zamianę //
* czy można mieć swój alkohol ?
// oczywiście, że można – nawet trzeba :grin: ; ale piwo z rollbarów będzie po 5 zeta i dostępne do ostatniego żywego //
* czy Jacoo może spać w jednym łóżku z Trojanem ?
// może, tylko musi po rejestracji oraz wpłacie napisać do nas e-mail z prośbą o osobny, zamykany pokój i pudełko wazeliny :sex: :lol: //
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1379
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: colles »

Daniel a przyjeżdżają wszystkie marki motocykli czy tylko Transalpy ? :))
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Leo »

Colles
można przyjechac równiez na innych moto. (W naszym klubie też jest dużo osób, które kiedyś miały Trampki, a przesiadły się na coś innego).
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

colles pisze:Daniel a przyjeżdżają wszystkie marki motocykli czy tylko Transalpy ? :))
przecież Ty trampkarz z krwi i kości jesteś :) tylko na rzadkim modelu GS :tongue:
a poważnie, to Leo już napisała w tym temacie.. Po to nawet taki wybór marek i modeli jest w formularzu ..
Kładziemy jednak nacisk na to, że to zlot Transalpa jest i nie ogłaszamy tego na innych forach np. afykowym czy gs'owym..
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: bartekk »

Na liście siedmiu Niemców, dwóch Polaków. Historia się powtarza. :boks: :szab:
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
MAŁYSZEK
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 20.02.2009, 12:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: MAŁYSZEK »

Panowie i Panie co za posucha ? Jak tak dalej pójdzie to niemieckiego będę musiał się nauczyć na ten zlot. Zapisujcie się
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: herni74 »

Szkoda ,ze nie będzie mnie , ale w tym terminie planuje być w Azji centralnej.
Awatar użytkownika
Krystek
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 01.11.2010, 12:29
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Odolanów

Re: Odp: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Krystek »

Malyszek wykonalem twoje polecenie:D
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: MADRAFi »

Ja ma problemy logistyczne, najpierw musze wiedziec jak spedzic urlop z zona ktory wyglada na to ze wypada w terminie zlotu :)
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: pat13 »

falco pisze:Zostaw Żonę ze mną a Sam jedź na zlot, będzie wilk syty i owca cała... :cool:
Falco, owca ma być zadowolona ... :grin:
MADRAFi pisze:Ja ma problemy logistyczne, najpierw musze wiedziec jak spedzic urlop z zona ktory wyglada na to ze wypada w terminie zlotu :)
Madrafi, spędzanie żony to nie jest problem logistyczny. :grin:
Postaw na cudowne działanie czasu - sama zejdzie ... :lol:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: MADRAFi »

na razie poczekam, moze problem sam sie rozwiaze. moge tylko nie zdazyc sie zapisac na zlot :)
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

MAŁYSZEK pisze:Panowie i Panie co za posucha ? Jak tak dalej pójdzie to niemieckiego będę musiał się nauczyć na ten zlot. Zapisujcie się
no, na razie proporcje są średnie :) nie chciałbym, żeby okazało się, że to będzie zlot tylko dla Niemców :egh: , ale niestey nie mamy na to wpływu...
falco pisze:Zostaw Żonę ze mną a Sam jedź na zlot, będzie wilk syty i owca cała... :cool:
dobre :thumbsup: Falco - to rozumiem, że każdą żonę można oddać w Twoje ręce :tongue:
MADRAFi pisze:na razie poczekam, może problem sam sie rozwiaze. moge tylko nie zdazyc sie zapisac na zlot :)
damy radę - mam Cię na "czarnej liście" - będziesz dostawał monity co 2 min jak zostanie ostatnich 10 miejsc :lanie:
poza tym jest szansa, że będzie drugie rozdanie, ale na rezygnacje Niemców bym nie liczył, bo wygłodniałe towarzystwo jest po nieudanym ITT 2013 w Rumunii..
..
Mama nadzieję, że wyjdzie z tego fajny zlot, jakiego jeszcze tu nie było... Pomysłów na atrakcje nie nadążam wciąż zapisywać..
Nie wiem, jakiego odzewu się spodziewać, ale info poszło już na TA-fora w : Węgry, Rumunia, Holandia, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja, Portugalia, Czechy, Słowacja.
Walczę jeszcze o Litwę i Estonię oraz skandynawów. Nie wiem czy w obecnej sytuacji nie będzie nietaktem zapraszać Ukrainę.. ? (choć Ci wiz nie muszą)
Rosję sobie odpuściłem w obliczu wiadomo czego.. (i tak mają wizy, więc ..) .. choć tamci trampkarze pewnie i tak 'Bogu ducha winni'... , a "buk-imperator' i tak trampkiem nie jeździ :)
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Biedron
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 815
Rejestracja: 20.05.2010, 11:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pruszków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Biedron »

Daniel pisze: Nie wiem czy w obecnej sytuacji nie będzie nietaktem zapraszać Ukrainę.. ? (choć Ci wiz nie muszą)
Ukraińcy muszą mieć wizę do PL, jest ona chyba już bezpłatna, ale wciąż potrzebna.
Zapraszaj Ukraińców - nie taktem było by ich nie zaprosić.
Podobnie myślę o Rosjanach.
No ale to moje zdanie :cool:
Biedron
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Rolo »

Daniel pisze:Rosję sobie odpuściłem w obliczu wiadomo czego..
:thumbsdown:

Porąbało cię? Z polityką wjeżdzasz między trampkarzy???!!! Równie dobrze nas można by nie zaprosić na ITT w innym kraju "bo mamy Maciarewicza"
Biedron pisze:Zapraszaj Ukraińców - nie taktem było by ich nie zaprosić.
Podobnie myślę o Rosjanach.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

Rolo pisze:
Daniel pisze:Rosję sobie odpuściłem w obliczu wiadomo czego..
:thumbsdown:

Porąbało cię? Z polityką wjeżdzasz między trampkarzy???!!! Równie dobrze nas można by nie zaprosić na ITT w innym kraju "bo mamy Maciarewicza"
nie porąbało mnie.. ! ... A Ty znasz tych ludzi, co przyjadą ? Jak Ukraińcy z Rosjanami trochę wleją w siebie i zacznie się zadyma to pomożesz mi to opanować ? Mam nadzieję, że tak, więc zapraszam na zlot.
Wrzucam info na oba fora RU i UA i wszyscy happy :tongue: :smile:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: grad74 »

falco pisze:Zostaw Żonę ze mną a Sam jedź na zlot, będzie wilk syty i owca cała... :cool:
Żeby się nie okazało inaczej , bo czasem może być i tak, że "wilk będzie (od biedy) cały :wacko: i owca syta :whip: " :wink:
Daniel pisze:
Rolo pisze:
Daniel pisze:Rosję sobie odpuściłem w obliczu wiadomo czego..
:thumbsdown:

Porąbało cię? Z polityką wjeżdzasz między trampkarzy???!!! Równie dobrze nas można by nie zaprosić na ITT w innym kraju "bo mamy Maciarewicza"
nie porąbało mnie.. ! Maciarewicz raczej nie ma krwi na łapach. A Ty znasz tych ludzi, co przyjadą ? Jak Ukraińcy z Rosjanami trochę wleją w siebie i zacznie się zadyma to pomożesz mi to opanować ? Mam nadzieję, że tak, więc zapraszam na zlot.
Wrzucam info na oba fora RU i UA i wszyscy happy :tongue: :smile:
No i niestety Daniel ma sporo racji....
Ostatnio zmieniony 21.02.2014, 10:40 przez grad74, łącznie zmieniany 1 raz.
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Wolo »

Daniel pisze:Wrzucam info na oba fora RU i UA i wszyscy happy :tongue: :smile:
O- i tak jest dopiero taktownie :thumbsup:
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Trol
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 965
Rejestracja: 12.09.2012, 20:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Poland

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Trol »

Imprezy sportowe, olimpiady, spotkania integracyjne, ogólnonarodowe zloty motocyklowe są to anty-mury ,
tzn. mają mimo wszystko jednoczyć .
Dlatego Daniel :resp: za odpowiedzialność i za wyrozumiałość jednocześnie :thumbsup:
Jestem Trolem poprawnym .Staram się .Nierzadko .
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

Trol pisze:..
Dlatego Daniel :resp: za odpowiedzialność i za wyrozumiałość jednocześnie :thumbsup:
dzięki za pierwsze dobre słowo :thanks:

A już ostatni raz wracając do tematu : to chyba zostałem kompletnie źle zrozumiany... Ja nie mam nic do Ukrainy - wręcz zupełnie odwrotnie, kibicuję im i trzymam kciuki teraz, jak pewnie większość Polaków.
Mnie chodziło tylko o to, że być może nietaktem było by zaproszenie na imprezę w sytuacji, gdy u nich teraz ludzie giną ; mają quasi-wojnę domową i krew się leje na ulicach..
Czyli, że być może zaproszenie na imprezę w takim momencie to coś jak zaśpiewać komuś "sto lat" na pogrzebie - rozumiecie ? takie jakby 'fopaux'.
Ale ok, już Rolo dosadnie (jak on to lubi :tongue: ) wybił mi z głowy takie podejście :thumbsup:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Wolo »

A mnie chodziło o Rosjan :)

Nevermind, koniec tematu, wszyscy zainteresowani zaproszeni, gra gitara.

Pozdrawiam,

Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość