wypadki

motocyklowo
Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

wypadki

Post autor: Mroq »

oby ten wątek był niezapełniany

dziś ok 13, scotch uderzył w autobus który zajechał mu drogę, kolizja miała miejsce we wrocławiu na ul, ślężnej, nowa tenera skasowana, scotch w miarę cały, poobijany i zagipsowana noga( coś z kolanem)\
wracaj piotrze do zdrowia i do zobaczenia na szlaku :thumbsup:
AT RD 07a
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: wypadki

Post autor: B3stia »

szkoda, przykre
w piątek babka w cinkim nie widziała mnie z boku i podjęła zamiar zmiany pasa , dobrze ze w porę ją zauważyłem.
Jechałem piździkiem.
Awatar użytkownika
Dlugi
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 14.06.2008, 00:12
Lokalizacja: Orzysz

Re: wypadki

Post autor: Dlugi »

ja dziś na wąskiej żużlowej drodze miałem glebę. na ostrym zakręcie wyjechał mi samochód. dałem delikatnie po hamulcach ale koło momentalnie dostało uślizgu i się wyjeb..em :egh: u mnie obdarty łokieć, pasażerka kilka maleńkich otarć, przygięty gmol i 2 centymetrowe otarcie owiewki na samym rogu z przodu. Dużo kurzu i cali w czarnym pyle :shit: pierwsza gleba w życiu i mam nadzieję ostatnia. Dobrze że maleńka prędkość...
"tyle dróg budują, tylko kurw. nie ma dokąd iść..."
J.Himilsbach
MaRP
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 95
Rejestracja: 13.06.2008, 11:56
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: wypadki

Post autor: MaRP »

Wczoraj, autostrada na odcinku Opole-Brzeg, wyprzedzam autobus ,jestem na wysokości jego tyłu gdy facet wrzuca lewy kierunek i od razu zaczyna wyprzedzać coś przed sobą... Zamurowało mnie, deszcz, ciemno, wieje jak cholera, motorem trochę nosi, hamulców strach dotknąć... Odpuszczenie gazu na szczęście pomogło, nie wierzę że facet nie widział migającego wielkiego kierunku w afri. I co z tego, że my staramy się widzieć wszystko i wszystkich na drodze, jak taki skurczybyk ma wszystko w d... i robi co chce?

P.S. Pytanie retoryczne
Navigare necesse est vivere non est necesse.
RD07a
DW/83
Upiór
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 19.06.2008, 14:08
Lokalizacja: Siedlce

Re: wypadki

Post autor: Upiór »

Niestety wątek się zapełnia :sad:
Wczoraj o 21:20 zginął na motocyklu mój wspaniały przyjaciel Mazi. To on znalazł mi TA, którym obecnie jeżdżę a jego Kotek (Thundercat) i mój Trampek zawsze zgodnie stały obok siebie w jednym garażu.
Do zobaczenia Marku na szerokich trasach po drugiej stronie...
Awatar użytkownika
tom64
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 19.06.2008, 13:46
Lokalizacja: zaraz miasto! wieś Słubica

Re: wypadki

Post autor: tom64 »

Upiór pisze:Niestety wątek się zapełnia :sad:
Wczoraj o 21:20 zginął na motocyklu mój wspaniały przyjaciel Mazi. To on znalazł mi TA, którym obecnie jeżdżę a jego Kotek (Thundercat) i mój Trampek zawsze zgodnie stały obok siebie w jednym garażu.
Do zobaczenia Marku na szerokich trasach po drugiej stronie...
Co??? Mazi ??? Ale jak to ? Gdzie?
Prowadź motocykl tak, jak byś chciał żeby to robiły Twoje dzieci
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: wypadki

Post autor: MISIEK »

Kilka razy słyszałem opowieści o wożeniu w kieszeni dużych kulek z łożyska albo wielkich nakrętek - tak do odwdzięczania się samochodziarzom za zachowania takie jak opisujeci. Myslałem że to idiotyzm, ale chyba przemyślę to sobie poważnie ...

Żal Maziego, żal Skoory z forum AT( http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1078 ) k***a mać co się w tym roku dzieje? Kostucha dostała podwyżkę że się tak stara czy co?
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: wypadki

Post autor: B3stia »

Upiór pisze:Niestety wątek się zapełnia :sad:
Wczoraj o 21:20 zginął na motocyklu mój wspaniały przyjaciel Mazi. To on znalazł mi TA, którym obecnie jeżdżę a jego Kotek (Thundercat) i mój Trampek zawsze zgodnie stały obok siebie w jednym garażu.
Do zobaczenia Marku na szerokich trasach po drugiej stronie...
Czy Mazi to ta sama osoba z naszego forum ????? :omg:
Upiór
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 19.06.2008, 14:08
Lokalizacja: Siedlce

Re: wypadki

Post autor: Upiór »

Zdecydowanie nie! Mój przyjaciel nie był użytkownikiem tego forum. Przepraszam "forumowego" Maziego za niezamierzone zamieszanie.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: wypadki

Post autor: henry »

[*] [*] [*]
Misiek, te kulki z łożyska to na poważnie? Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
MARCIN
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 165
Rejestracja: 01.07.2008, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Prawie Puławy

Re: wypadki

Post autor: MARCIN »

"MISIEK"]Kilka razy słyszałem opowieści o wożeniu w kieszeni dużych kulek z łożyska albo wielkich nakrętek - tak do odwdzięczania się samochodziarzom za zachowania takie jak opisujeci. Myslałem że to idiotyzm, ale chyba przemyślę to sobie poważnie ...


po ostatnim wyjeździe w góry też nad tym myślałem szczególnie jak z naprzeciwka ktoś wyskakuje na ciebie a ty uciekasz na pobocze aż nóż w kieszeni się otwiera!!!! :mad: :banghead:
Awatar użytkownika
Joozwa
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 18.06.2008, 18:36
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław/Kobierzyce

Re: wypadki

Post autor: Joozwa »

zanim zaczniecie rzucać w puszki nakrętkami to się zastanówcie czy chcieli byście być następnym motocyklistą spotkanym przez takiego "ukaranego" osobnika na trasie??? Ja na pewno nie więc nie zafundowałbym czegoś takiego innym motocyklistom. :thumbsdown:

Poza podbudowanym ego że się ukarało złego samchodziarza nie wynika z tego nic dobrego, bo jak się można domyśleć koleś będzie się w następstwie "mścił" na wszystkich innych "dawcach na dwóch kołach"

Debili na drodze się spotyka cały czas i trzeba za nich myśleć, bo w starciu jak widać nie mamy szans.

[']['][']
Awatar użytkownika
Daddy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 06.07.2008, 13:22
Lokalizacja: Kalisz

Re: wypadki

Post autor: Daddy »

Joozwa pisze:zanim zaczniecie rzucać w puszki nakrętkami to się zastanówcie czy chcieli byście być następnym motocyklistą spotkanym przez takiego "ukaranego" osobnika na trasie??? Ja na pewno nie więc nie zafundowałbym czegoś takiego innym motocyklistom. :thumbsdown:

Poza podbudowanym ego że się ukarało złego samchodziarza nie wynika z tego nic dobrego, bo jak się można domyśleć koleś będzie się w następstwie "mścił" na wszystkich innych "dawcach na dwóch kołach"

Debili na drodze się spotyka cały czas i trzeba za nich myśleć, bo w starciu jak widać nie mamy szans.

[']['][']
tyż prawda :smile:
XL600VX, XRV750 RD07A
Awatar użytkownika
mazi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 310
Rejestracja: 22.06.2008, 18:33
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: wypadki

Post autor: mazi »

[*]
Ja na szczescie zyje, ale mam fatalna wiadomosc. Zapewne slyszeliscie o wypadku na Lazienkowskiej w Warszawie, gdzie motocyklistka uderzyla motocyklem w kraweznik na wiadukcie i spadla kolo 5-6 metrow w dol na Wislostrade. Nie miala zadnych obrazen ciala, ale miala zbity pien mozgu. Zorganizowalismy akcje, kupilismy dla niej wielkiego misia i duza karte z zyczeniami. Kilka dni pozniej lekarze stwierdzili smierc mozgu, 15 lipca w godzinach wieczornych zostala odlaczona od aparatury podtrzymujacej zycie. Miala 23 lata... Dzis zebralismy sie wszyscy w miejscu wypadku, postawilismy krzyz, zapalilismy znicze, a jej chlopak powiesil kask.

Miala ciuchy z najwyzszej polki: kombiezon jednoczesciowy Dainese replika Rossiego, kask Suomy najwyzszy model. Zabraklo kolnierza, ktory chronilby kark, ale kto w tym jezdzi? Tylko Kubica i zawodnicy motocrossu. Jakby ten element byl standardem ubioru motocyklisty, to nie doszloby do tragedii. Jesli chcecie wiedziec cos wiecej na temat wypadku to dajcie znac w tym temacie, postaram sie przyblizyc fakty.
MARCIN
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 165
Rejestracja: 01.07.2008, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Prawie Puławy

Re: wypadki

Post autor: MARCIN »

[*] szkoda dziewczyny wyrazy współczucia dla bliskich
scorpion
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 312
Rejestracja: 19.06.2008, 14:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: DKL

Re: wypadki

Post autor: scorpion »

[*] [*] [*]
TA tylko dla orłów
Nie jedź szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać
Awatar użytkownika
orzeł
romeciarz
romeciarz
Posty: 20
Rejestracja: 13.06.2008, 01:23

Re: wypadki

Post autor: orzeł »

[ * ] :sad:
Lanstralp
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3969
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: wypadki

Post autor: ostry »

[*] [*] [*]
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: wypadki

Post autor: Fryzjer »

R.I.P [']
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: wypadki

Post autor: henry »

[*][*][*]
Najsmutniejsza strona na naszym forum - niestety.....
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości