Szkolenie Africa , Transalp sam naprawiam 14-15 marca2015r.

Dla ofert dotyczących całego kraju
Awatar użytkownika
szparag
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 06.11.2010, 18:34
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Szkolenie Africa , Transalp sam naprawiam 14-15 marca2015r.

Post autor: szparag »

Szkolenie Africa Twin, Transalp sam naprawiam motocykl

Pragniemy zaprosić wszystkich na szkolenie z zakresu obsługi oraz naprawy motocykla Honda Transalp i Honda Africa Twin. Szkolenie jest skierowane dla wszystkich którzy pragną samemu serwisować swój motocykl.

Gdzie ? Stajnia Motocyklowa , Warszawa ul. Jagiellońska 67 A budynek 1

Dla kogo ? Dla wszystkich którzy pragną osobiście serwisować oraz swój motocykl, posiadają podstawową wiedzę z zakresu mechaniki, oraz potrafią posługiwać się narzędziami.

Za ile ? 400 zł w tym obiad sobota niedziela, serwis kawowy, oraz wszelkie materiały niezbędne do szkolenia.

Celem szkolenia jest osiągnięcie przez jego uczestników praktycznych umiejętności: zależy nam by każdy POTRAFIŁ „TO” zrobić, a nie by wiedział jak się TO robi. Materiał będzie obejmował następujące zagadnienia:

Dzień pierwszy godz. 10:00 - 20:00

Hamulce : przegląd, naprawa, konserwacja. Wymiana płynu, wymiana klocków, czyszczenie i smarowanie zacisków hamulcowych.
Zawieszenie przód/tył : przegląd, naprawa, konserwacja. Łożysko główki ramy, smarowanie przegląd kiwaczki, ocena stanu amortyzatorów, wymiana oleju w lagach.
Koła: kontrola/wymiana łożysk, ocena stanu/naciągu szprych.
Napęd: regulacja, wymiana, konserwacja.
Silnik: ocena stanu, wymiana płynów eksploatacyjnych, regulacja zaworów, wymiana świec, kontrola rozrządu.

Dzień drugi godz. 10:00 – 18:00

Układ paliwowy: czyszczenie i regulacja gaźników, przegląd i naprawa kranika paliwa, kontrola układu zasilania.
Linki: kontrola, regulacja, czyszczenie oraz smarowanie. Przegląd ślimaka prędkościomierza.
Elektryka : kontrola, konserwacja, usuwanie usterek/diagnostyka. Montaż dodatkowego wyposażenia.
Sprzęgło : kontrola, wymiana, diagnostyka.

Każdy z uczestników otrzyma materiały pozwalające na dokładne zapamiętanie informacji z wykładów. W związku z praktycznymi zajęciami każdy z uczestników proszony jest o zabranie odzieży, którą będzie mógł zabrudzić.

Koszt szkolenia z obiadami ,poczęstunkiem w ciągu dnia, serwisem kawowym oraz materiałami szkoleniowymi to 400 zł od osoby. Pracujemy na motocyklach Stajni Motocyklowej . Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Organizatorem szkolenia jest Stajnia Motocyklowa wykłady poprowadzi Paweł Parka ( Szparag ).

Więcej informacji : salon@stajniamotocyklowa.pl
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Szkolenie Africa , Transalp sam naprawiam 14-15 marca201

Post autor: Daniel »

kto się wybiera na to szkolenie ?
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Szkolenie Africa , Transalp sam naprawiam 14-15 marca201

Post autor: Yarro »

Ja jadę.
Awatar użytkownika
szparag
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 06.11.2010, 18:34
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Szkolenie Africa , Transalp sam naprawiam 14-15 marca201

Post autor: szparag »

Lista zamknięta - mamy komplet

W marcu mamy jeszcze szkolenie podróżniczo- mechaniczne 28-29 marca 2015r.

zapraszamy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość