Pokoje nad brzegiem Wisły z widokiem na Kazimierz Dolny

Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Pokoje nad brzegiem Wisły z widokiem na Kazimierz Dolny

Post autor: ostry »

Przedstawiam (po koleżeńsku :) ) nieoficjalną ofertę póki co na maj, może jadąc do Kazimierza zechcecie skorzystać.
Nowo wybudowany budynek, łóżka jeszcze dziewicze :grin: , start od 30 kwietnia.

- pokoje 2 osobowe: 50zł/osobę/dobę;
- pokoje 3 osobowe 45zł/osobę/dobę;
- pokoje 4 osobowe: 40zł/osobę/dobę.
Dzieci do lat 4 nie płacą za nocleg i śniadanie.
Cena obejmuje nocleg i śniadanie. Jest możliwość zamówienia obiadokolacji w cenie 20zł (zamówienia należy składać najpóźniej na 7 dni przed przyjazdem). Można wypożyczyć grila z opałem za 20zł lub zamówić zorganizowanie grila za 15zł od osoby (w cenie jest prowiant).
Możliwe są również indywidualne negocjacje cenowe:)
Na razie ewentualne rezerwacje można przesyłać na maila: abackowska@wp.pl (strona "Domu na Kamykach" jest w budowie).

Miejscówka bardzo przyjemna, widok świetny, cisza , spokój, niedaleko prom, nieopodal drugi prom, troszkę dalej most :smile: .
Motocykle mile widziane ;) .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
ant6
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 849
Rejestracja: 17.03.2013, 20:10
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pokoje nad brzegiem Wisły z widokiem na Kazimierz Dolny

Post autor: ant6 »

Dobra wiadomość :-), zawsze może się przydać.

Mam taką propozycję PROŚBA DO ADMINISTRATORÓW - przepraszam, że w tym temacie :blush: .
Może stworzyć temat w stylu: Motocykliści mile widziani. Jest wiele takich miejsc, gdzie motocykliści mają zniżki, jakieś bonusy i inne przywileje. Wielu z forum zwiedza, odwiedza stare, stałe miejsca, gdzie właściciele różnych pensjonatów, knajp motokierowców traktują ciut ulgowo. Może byk? :pob:
If nobody hates you, you're doing something wrong
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość