Po załączeniu ssania linka wraca do pozycji 0

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
Markus
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 26.04.2020, 20:27
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Po załączeniu ssania linka wraca do pozycji 0

Post autor: Markus »

Witam, zakupiłem swojego pierwszego trampka i mam w nim mały defekt, a mianowicie po włączeniu ssania dźwignia nie zostaje w ustawionej pozycji tylko wraca do pozycji 0, nie rozbierałem tego jeszcze ale zanim to zrobię chętnie podpytam bardziej obeznanych w temacie. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: Po załączeniu ssania linka wraca do pozycji 0

Post autor: bartekk »

Nic strasznego, a jedynie upierdliwe. Też tak mam i zdaje się Ostry też to opisał. Widać poprzedni właściciel zbyt dobrze przesmarował linkę ssania i dźwigienkę, oraz za lekko dociągnął nakrętkę przy niej.
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Solidworks
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 731
Rejestracja: 03.02.2014, 22:09
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Po załączeniu ssania linka wraca do pozycji 0

Post autor: Solidworks »

Markus pisze:Witam, zakupiłem swojego pierwszego trampka i mam w nim mały defekt, a mianowicie po włączeniu ssania dźwignia nie zostaje w ustawionej pozycji tylko wraca do pozycji 0, nie rozbierałem tego jeszcze ale zanim to zrobię chętnie podpytam bardziej obeznanych w temacie. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Też może być luźno skręcone i kulka wraca z zagłębienia. Przesmaruj linkę i dźwignię.
CB500 97r. --> XL 650 V6 2006r. --> TDM 900 2008r.
Dlugi1
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 14.06.2017, 09:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Po załączeniu ssania linka wraca do pozycji 0

Post autor: Dlugi1 »

Solidworks pisze:Też może być luźno skręcone i kulka wraca z zagłębienia. Przesmaruj linkę i dźwignię.
Tej kulki to może tam nie być.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość