Wymiana baku w XL650

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
Awatar użytkownika
Lis3k
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 06.04.2017, 11:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Zabrze

Wymiana baku w XL650

Post autor: Lis3k »

Cześć!

Przekopałem forum pod względem tematów związanych z "fairing kit" do trampka 650 i niestety nie znalazłem odpowiedzi na kilka męczących mnie pytań:

1. Czy można znaleźć gotowe dedykowane zestawy do trampka 650 inne i w atrakcyjniejszej cenie niż te od Boano? [https://www.boano.com/prd/5253/0/fairin ... ansalp-650] Ewentualnie czy ktoś ma do sprzedania używkę, bądź dorabia tego typu owiewki w "domowej fabryce". :)

2. Dużo lepszy wybór asortymentu owiewek akcesoryjnych jest do AT RD04 przy zachowaniu atrakcyjniejszych cen. Pytanie moje jest następujące. Jak dużo przeróbek trzeba wykonać żeby wrzucić bak z RD04 na xl650. Zrobienie nowej kanapy oraz dorobienie stelażu pod czachę z RD04 jest oczywiste. Dotarłem również do informacji, że bak z RD04 pasował do XL600. |

Ps. Jeżeli jest już artykuł na ten temat to proszę mnie przekierować bez wywoływania "gównoburzy" xD Z góry dzięki za porady :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość