Wskaźnik paliwa w baku pływak pomysły na zamiennik xl700V

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
Awatar użytkownika
oloelektro
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 05.10.2016, 22:30
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Dębica , Czarna

Wskaźnik paliwa w baku pływak pomysły na zamiennik xl700V

Post autor: oloelektro »

Witam z racji tego ze mój nowy nabytek trampek 700 już 2 w mojej karierze niestety po sprawdzeniu dlaczego mruga kontrolka na liczniku okazało się że zdemontował ktoś cały pływak i ślizg oporowy też .w poprzednim moto yamaha diversion miałem niestety podobny problem ale tam udało sie zamienić 1:1 z chinskim od jakiegoś skutera tu sprawa bardziej skomplikowana bo strasznie powyginany ten pływak może ktoś ma jego wymiary :D w co wątpię albo ktoś już zamieniał niestety na allegro pompki z pływakiem znikają momentalnie ..
Obrazek
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3969
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wskaźnik paliwa w baku pływak pomysły na zamiennik xl700

Post autor: ostry »

oloelektro pisze: okazało się że zdemontował ktoś cały pływak i ślizg oporowy też
Normalnie w 700-tce to miga wskaźnik wtedy gdy wskazuje rezerwę ale powyższe zdanie w tym przypadku obala tezę. :lol:
A jaki przebieg tam na zegarze masz, tak z ciekawości?
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
oloelektro
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 05.10.2016, 22:30
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Dębica , Czarna

Re: Wskaźnik paliwa w baku pływak pomysły na zamiennik xl700

Post autor: oloelektro »

tak migał nawet na FB na Miłośnikach transalp zadałem to pytanie bo nie wiedziałem o co chodzi migało . licznik ok 70 tys
https://www.facebook.com/RafalOlszewski ... 26752/?t=0
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość