Wymiana zaworków iglicowych

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
jez04
romeciarz
romeciarz
Posty: 25
Rejestracja: 10.07.2018, 10:32
Mój motocykl: XL600V

Wymiana zaworków iglicowych

Post autor: jez04 »

Szanowni Forumowicze
Wracam do tematu z przed roku, więc z góry przepraszam za "odgrzewanie kotleta". Sezon zaczynam w tym roku później, poprzedni, jak być może już czytaliście w moich postach, rozpoczynałem z różnymi przygodami technicznymi. Teraz ponownie wracam do kwestii zapachu paliwa w oleju. Po zimie gdy odkręciłem kontrolkę miarki oleju, zapach jest wyraźny, a i samego oleju niestety przybyło. Moto ma zmienione membrany przy zbironiku, bo przeciekały, teraz wiem, że są szczelne. Rok temu ten problem też wystapił - obecnośc benzyny w oleju, ale wówczas przypisałem go uszkodzonej membranie przy zbironiku. Nie zrobiłem wówczas próby olejowej silnika, bo uznałem (i chyba niesłusznie), że to tylko kwestia owej membrany. Byc może to jeszcze wina zaworków iglicowychw gaźnikach, ale sam już nie wiem. Martwię się, że chyba moto się kończy. Mam prośbę odnośnie manuala, jak wymieniać owe zaworki. Z góry dziekuję za pomoc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość