Witam.do sprzedania tarcza tylna ebc MD6097D
Cena 200zl
https://www.olx.pl/d/oferta/tarcza-hamu ... 6frAG.html
Znaleziono 17 wyników
- 08.07.2025, 21:56
- Forum: Części i akcesoria
- Temat: Tarcza tylna nowa xl650v
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1788
- 24.06.2025, 21:47
- Forum: Odzież
- Temat: Rekawice rebelhorn patrol short black M
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1557
Rekawice rebelhorn patrol short black M
Sprzedam.nowe rekawice rebelhorn patrol short czarne rozmiar M
Dostalem w prezencie i okazaly sie za male
Super przewiewne i wygodne kupilem L tego samego modelu
Cena 120zl
Dostalem w prezencie i okazaly sie za male
Super przewiewne i wygodne kupilem L tego samego modelu
Cena 120zl
- 13.12.2024, 18:58
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: Kalendarz 2025
- Odpowiedzi: 65
- Odsłony: 32766
Re: Kalendarz 2025
1. Grad74, 3szt, odbiór osobisty
2. old 2 sztuki
3. wojtekk 2 sztuki
4. Qter 4 szt.
5. henry 2 szt
6. Artek 1 szt.
7. romario 2szt.
8. magneto 2 szt.
9. Rysiek_81 2 sztuki
10. Dlugi1 1szt
11. tomekpe 1 szt.
12. luqasz.bb - 2szt paczkomat?
13. Grzesiek - 1szt.
14. Konjo - 1 szt.
15. Draco Fisher 2 ...
- 23.12.2023, 12:30
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: Kalendarz 2024
- Odpowiedzi: 151
- Odsłony: 48898
Re: Kalendarz 2024
I do mnie dotarly dziekuje serdecznie
Wesolych Swiat
Wesolych Swiat
- 27.10.2023, 20:50
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: Kalendarz 2024
- Odpowiedzi: 151
- Odsłony: 48898
Re: Kalendarz 2024
1 Grad74 1 szt
2 Dlugi1 1szt
3 wojtekk 1 szt
4 Qter 4 szt
5 Konjo 2 szt
6. henry 2 szt.
7.Kijo 1szt.
8. magneto 2 szt.
9. Lukasz /adhd/ 1 szt.
10. marcopolo 1 szt
11. robi003 1 szt
12.old1977 2szt
13. Rysiek_81 2sztuki
14. Grzesiek - 1 szt.
15. Gladki80 - 2szt.
16. Leoon 1 sztuka
17. Loonger81 ...
- 05.01.2023, 12:31
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: Kalendarz 2023
- Odpowiedzi: 150
- Odsłony: 32524
Re: Kalendarz 2023
Przelew poszedl Dziekuje
- 21.12.2022, 15:04
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: Kalendarz 2023
- Odpowiedzi: 150
- Odsłony: 32524
Re: Kalendarz 2023
47.PiterK 1szt
- 20.02.2022, 17:29
- Forum: Inne tematy
- Temat: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
- Odpowiedzi: 1331
- Odsłony: 495909
Re: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
Ok poskrecam wszystko do kupy i może tak jak radzisz regulacja kierownicy załatwi sprawę. A handbary chciałem zamontować dla bezpieczeństwa, a że się trafily w dobrej cenie sw motech to na plus. Nie zakładam ich dla szpanu 
- 19.02.2022, 18:27
- Forum: Inne tematy
- Temat: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
- Odpowiedzi: 1331
- Odsłony: 495909
Re: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
Witam chciałbym zamontować handbary sw motech z rdzeniem ,ale wydaje mi się że przy max skręcie będzie dobijać do owiewki.Czy przesuniecie kierownicy do tyłu na specjalnym dystansie poprawi sprawę?
- 07.12.2021, 08:15
- Forum: Inne tematy
- Temat: Kalendarz 2022 - ZAPISY
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 34702
Re: Kalendarz 2022 - ZAPISY
1. Qter, szt. 5, paczkomat
2. Dlugi1, szt 1, paczkomat
3. magneto, 5 szt, paczkomat (jak się koledzy z OL namyślą, to będzie korekta...)
4. bialy, 2szt. via magneto Możesz magneto skorygować - skorygowane
5. chemik, 1 szt. paczkomat
6. Kijo-1szt., kurier
7. Grzesiek, 1 szt., paczkomat
8. Grad74 , 2 ...
2. Dlugi1, szt 1, paczkomat
3. magneto, 5 szt, paczkomat (jak się koledzy z OL namyślą, to będzie korekta...)
4. bialy, 2szt. via magneto Możesz magneto skorygować - skorygowane
5. chemik, 1 szt. paczkomat
6. Kijo-1szt., kurier
7. Grzesiek, 1 szt., paczkomat
8. Grad74 , 2 ...
- 27.11.2020, 09:41
- Forum: Inne tematy
- Temat: kalendarz TCP 2021
- Odpowiedzi: 168
- Odsłony: 50243
Re: kalendarz TCP 2021
1. Sylwek: 4 sztuki- odbiór osobisty .
2. Rysiek: 2 sztuki - wysyłka kurierem na adres
3. Dlugi1: 1szt - wysyłka kurierem na adres
4. twe - 2 szt. - wysyłka kurierem
5. Pawel: 1szt. - wysyłka do paczkomatu
6. tomekpe - 1 szt. wysyłka do paczkomatu
7. bajdajerzy: 1 szt wysyłka kurierem
8. wojtekk- 1 ...
2. Rysiek: 2 sztuki - wysyłka kurierem na adres
3. Dlugi1: 1szt - wysyłka kurierem na adres
4. twe - 2 szt. - wysyłka kurierem
5. Pawel: 1szt. - wysyłka do paczkomatu
6. tomekpe - 1 szt. wysyłka do paczkomatu
7. bajdajerzy: 1 szt wysyłka kurierem
8. wojtekk- 1 ...
- 22.07.2020, 13:09
- Forum: Hardware
- Temat: Mocowanie GPSa nad zegarami TA 650
- Odpowiedzi: 58
- Odsłony: 62765
Re: Mocowanie GPSa nad zegarami TA 650
właśnie zainstalowałem sobie taki uchwyt
https://images90.fotosik.pl/399/f290ceb81e6542b2.jpg
https://images90.fotosik.pl/399/2daa78bb49be9136.jpg
W skład wchodzi uchwyt z ali ..
https://pl.aliexpress.com/item/32990848261.html?src=google&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&slnk ...
https://images90.fotosik.pl/399/f290ceb81e6542b2.jpg
https://images90.fotosik.pl/399/2daa78bb49be9136.jpg
W skład wchodzi uchwyt z ali ..
https://pl.aliexpress.com/item/32990848261.html?src=google&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&slnk ...
- 22.08.2019, 10:34
- Forum: Hardware
- Temat: GARMIN ZUMO 550
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3760
Re: GARMIN ZUMO 550
Dziekuje za pomoc and
- 20.08.2019, 23:40
- Forum: Hardware
- Temat: GARMIN ZUMO 550
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3760
GARMIN ZUMO 550
Witam mam pytanie czy kupując używana nawigację Garmin zumo 550 mogę zaktualizowac na niej mapy ?
Potrzebuje jakiegoś kodu urządzenia zapisanego na karcie urządzenia ?
Czy można dokupić mapę do urządzenia >? jezeli tak to jaki bedzie to koszt?
Jestem zielony w tych tematach wiec wybaczcie ...
Potrzebuje jakiegoś kodu urządzenia zapisanego na karcie urządzenia ?
Czy można dokupić mapę do urządzenia >? jezeli tak to jaki bedzie to koszt?
Jestem zielony w tych tematach wiec wybaczcie ...
- 16.04.2019, 07:22
- Forum: Podkarpackie
- Temat: Hyde Park - o wszystkim i niczym
- Odpowiedzi: 218
- Odsłony: 120737
Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym
W Krośnie nie bylo
Motoluka Rzeszow mieli od reki
Motoluka Rzeszow mieli od reki
- 14.04.2019, 15:28
- Forum: Podkarpackie
- Temat: Hyde Park - o wszystkim i niczym
- Odpowiedzi: 218
- Odsłony: 120737
Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym
Witam czy w Krosnie kupie gdzies linke sprzegla ??
- 26.09.2018, 13:50
- Forum: POWITALNIA
- Temat: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
- Odpowiedzi: 7722
- Odsłony: 1768080
Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
Witam wszystkich doświadczonych
Zaczynam przygodę z napędem na jedno koło, do do tej chwili ujeżdżam napęd 4x4:)
Pora zdobyć nowe doświadczenia
Mam nadziej ze na forum znajdę odpowiedzi na wiele pytań i nowych znajomych
Pozdrawiam Piotr
Zaczynam przygodę z napędem na jedno koło, do do tej chwili ujeżdżam napęd 4x4:)
Pora zdobyć nowe doświadczenia
Mam nadziej ze na forum znajdę odpowiedzi na wiele pytań i nowych znajomych
Pozdrawiam Piotr